Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Csak szerintem hasonlított...

Csak szerintem hasonlított nagyon Szécsi Pál Elvis Presley-re?

Figyelt kérdés
Nem csak külsőleg. Gyönyörű szép mély hangjuk volt mindkettőjüknek. Nagyon szeretem a zenéjüket és mai napig hallgatom.
2015. aug. 31. 22:14
 1/3 anonim válasza:
100%
Igen, hasonlitottak
2015. dec. 28. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Külsőleg se hasonlítottak, a hangjuk se. Mindkettejüknek mély hangja volt, Szécsinek közel sem olyan mély volt, mint Elvisnek. Külsőleg max. a hajuk hasonlított. Inkább azt tudom elképzelni, hogy nagyon erőltették, hogy hasonlítson valami amerikai sztárra.


A zenéjük sem hasonlított, csak a témája. Elvis pop rock műfajban énekelt szerelemes dalokat, Szécsi inkább pop műfajban, mint rock, de a dalszövegei is elég felszínesen érintették a szerelem témát.


Ami sajnos nagyon közös bennük, hogy a zeneipar kinyírta őket. A rivaldafény egy ideig szépnek és jónak tűnik, de egy idő után depresszióssá teszi az embert, hisz ugyanúgy egyedül van, hiába rajonganak érte sokan, és ez különösen igaz egy olyan emberre, akinek egyébként nehéz gyerekkora volt, és mindkettejüknek az volt.

2021. máj. 24. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nem
2021. jún. 8. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!