Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » 2015-ben tényleg nagyon ciki,...

2015-ben tényleg nagyon ciki, ha valaki szereti Michael Jackson-t?

Figyelt kérdés
Most mentem középiskolába, mondjuk általánosban is kiröhögtek, mert szeretem a zenéjét, és gyakorlom a tánclépéseit (2-3 fellépés már volt, ott sok pozitív visszajelzést kaptam), de akármikor megemlítem, elkezdenek röhögni, sőt le is néznek miatta. Én vagyok furcsa, vagy ők?

2015. szept. 5. 16:00
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%
Bocsi,hogy ennyire későn írok,de nekem ő a példaképem.*-* Engem is kiröhögtek már amiatt,mert nagyon szeretem,de engem ez nem érdekel...Téged se érdekeljen,mivel ő egy különleges,és nagyon tehetséges ember volt.És akik kigúnyoltak...pff Legalább megtudod,hogy kik azok,akiknek nem fejlődött ki rendesen az agya.Mert az egy dolog,hogy valaki nem szereti,de emiatt lenézni a másikat hülye dolog.Szeresd továbbra is Michaelt... Üdv 1 Jackson rajongó.:)
2015. szept. 12. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim válasza:
100%
A VILÁG legnagyobb, legsikeresebb énekese! Nemhiszem, hogy ez ciki lenne!
2015. szept. 21. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:
Pedig az én iskolámban nagyon cikinek tartják. Nekik a rock és a metál tetszik inkább, de nem ítélem el őket miatta. Engem meg csomószor bántanak ez miatt, és ez rossz! De legalább egy osztálytársam van, aki szereti, és kiáll mellettem :)
2015. szept. 23. 18:16
 14/17 anonim ***** válasza:
100%
Nem ciki, sőt. Szerintem sokkal menőbb őt kedvelni, mint a mostani egyensztárokat. Majd rájönnek azok is, akik most még nevetgélnek rajtad.
2015. nov. 3. 02:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 misshutcherson válasza:
100%
En talaltam egy turiban hivatalos Thrilleres pólót. Azt hittem,hogy elajulok😍 én imádom,icuripicuri korom ota vonzanak a regi dolgok,ez mostanara leszukult inkabb az ötvenes evekre. Nem ciki,sot,menobb mint Nyavi Bíbor meg az Egy irany. Nalunk sajna ezek a divatosak,es kínszenvedés hallgatni ezeket. En nagyra ertekellek,es az a sejtésem,hogy ismerlek(nem biztos). Szoval nem ciki.
2016. márc. 6. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:
Hát sose tudni, hogy ismersz-e :D Köszi! :)
2016. márc. 19. 10:49
 17/17 anonim ***** válasza:
47%
Viccnek is rossz. Michaelt csak szeretni lehet és sosem ciki a világ legjobbját szeretni. Sz a ciki ha nem.
2018. júl. 26. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!