Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Nagyon korai lenne 16 évesen...

Nagyon korai lenne 16 évesen elmenni a Balaton Soundra? (persze társasággal)

Figyelt kérdés
Vagy a Strandra vagy a B.my.lake-re. Melyik lenne a legajánlottabb? Vagy ehhez még nagyon fiatal vagyok? Nem szoktam inni, se drogozni.

2015. szept. 6. 18:28
 1/7 anonim ***** válasza:
Szerintem kicsit korai. Én 16 évesen úgy voltam egy napot, hogy itt volt a városba, és fél óra gyaloglás haza a fesztiváltól. Sátrazva ottalvóson 21 évesen voltam először.
2015. szept. 6. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
A fesztivál mellett közvetlen van egy kempin és az sincs kizárva, hogy ott fogok diákmelózni jövőre, úgyhogy ez nem lehet gond. :) Köszi a választ;
2015. szept. 6. 18:40
 3/7 anonim ***** válasza:
Szerintem nem korai, viszont a Strandon másfajta zenék vannak, mint a másik kettőn. Meg persze az is fontos, hogy mennyi időre mennél. Felnőtt koromig nem engedték meg nekem a szüleim, hogy kicuccoljak egész hétre valahová.
2015. szept. 6. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Igazából a stílus tök mindegy, mert szinte mindegyiket imádom, csak ezeket a mr.busta "sz£pd le f%szomat" zenéit utálom. De azokat nagyon.


Nekem megengednék, persze nem feltétlen egy egész hétre. :) Csak társasággal mennék. Semmiképp egyedülm

2015. szept. 6. 18:52
 5/7 anonim ***** válasza:
Ha zenei ízlésed megvan, és tényleg tudsz vigyázni magadra, akk érdemes elmenni, hatalmas élmény. Én 17 évesen voltam, majdnem megvertek :')
2015. szept. 6. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
ezen majd egy év múlva gondolkozz el újra,addig van idő
2015. szept. 6. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Erik9812 válasza:
Én idén voltam Soundon. most leszek 17 éves. nagyon jó volt csak ajánlani tudom mindenkinek:$
2015. szept. 7. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!