Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Ki a jobb DJ? (nevek lent)

Spájdörmen kérdése:

Ki a jobb DJ? (nevek lent)

Figyelt kérdés
Calvin Harris, Avicii, Martin Garrix, David Guetta, Tiesto,stb.

2015. szept. 6. 18:54
 1/8 anonim ***** válasza:
Ezek közül talán Tiesto aki tényleg DJ a többi inkább csak egy bábu a keverőpultok mögött.
2015. szept. 6. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
63%
Tiesto a legjobb még ma is, ő a szakmában van és tényleg DJ-skedik de a többi csak időnként összedob valamit és azt játsza átkeverésekkel.
2015. szept. 6. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Szerintem "stb" :D


De amúgy szerintem is Tiesto, esetleg Martin Garrix..

2015. szept. 6. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
26%
Calvin Harris,Avicii,David Guetta. Ők a legjobbak. Tiesto-tól csak egyetlen egy zenét ismerek. Aki nem őket szereti annak nincs zenei izlése.
2015. szept. 18. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
szerintem is. nem érdekel, hogy calvin harris, avicii, david guetta nem igazi dj-k, csak az, hogy jó zenéket csinálnak. tiestonak két számát ismerem, egyik az jó is. szerintem ő alul marad a többiekhez képest
2015. szept. 19. 07:39
 6/8 anonim ***** válasza:
67%
Én ezt az egész Dj világot nem tartom sokra, de Avicii, meg David Guetta max a mainstream médiába nagy számok, Tiesto meg sokkal többet tett le előttük az asztalra.
2015. szept. 19. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
67%
Ha értenetek is hozzá, akkor tudnátok, hogy Tiesto a legjobb de nem baj, mert nekünk nincs zenei ízlésünk és s€ggfejek vagyunk. Az meg a másik, hogy ha beírom hogy EDM csak ezeket a neveket adja ki sajnos pedig annyi tehetséges és mégis alulmaradt ember él ebben teliberakott Világban.
2015. okt. 1. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Az, hogy ki csinál jobb zenét, nem azt jelenti, hogy jobb dj! :)

A zenét a producer csinálja. Aki mixeli a buliben a szettet, az a dj. A kettő között elég nagy a különbség. Van, aki jó szettet dob össze, de egy saját száma sincs és van, aki jó producer, de csapnivaló dj.


Calvin Harris, Martin Garrix szettjei nekem annyira nem jönnek be. Sokszor túl egyhangúak. Régen Guetta jó mixeket csinált, de mára ő is elég egyhangú lett.

Avicii-től hallottam már meglepően jó szettet, a válogatás mixlemezei pedig általában elég jók! :)


Producerként Calvin Harris első 2 albuma (I Created Disco és Ready for the Weekend) nagyon jók! :D A 3. (18 Months) is eléggé! Az új viszont gyenge... :/ Látszik, hogy motiválta a kiadást a bevétel is...

Avicii producerként jól belenyúlt a nyerő dologba ezzel a country-s beütésű elektro zenékkel, de összességében az első albuma nem volt egy világmegváltás, de határozottan voltak rajta jó zenék! A mostani új albuma meglepően jó és végre változatos lett, ami az EDM-ben ma elég ritka! :)

David Guetta régi albumai szintén nagyon jók! Az újak egyre gyengébbek, sajnos nem tud újat mutatni és átment a pop kategóriába.

Martin Garrix producerkedés a leggyengébb a felsoroltak közül. Egyszerű és egyhangú számok, de jó promót kapott a gyerek, ezért még a csapból is ő folyt.


És Tiesto... Ő egy legenda. Lelehet nyugodtan pontozni, de a többi felsoroltat messze veri minden téren!

Játszott az olimpiai játékokon, nem véletlenül. 1997-ben már kiadót alapított. A produceri munkából származó zenéi megtalálhatók minden listán, ami a legjobb elektronikus zenéket veszi sorra. Nem csak a heti, havi meg éves listákon, hanem minden idők legjobbjaival foglakozó listákon. 12 órás telt házas fellépése is volt. Minden idők 3. legjobb dj-e a dj mag szavazás szerint. Sok-sok éve ontja a zenéket! :) És megcsinálta az egyik legjobb elektronikus albumot, amivel önmagában ver rengeteg más producert, a "Just Be"-t.


Én is tök jól elbulizok a Garrix gyerekre és hasonlókra, ha úgy hozza az élet, de ettől nem lesznek jobban. Az a baj, hogy az elektronikus zene egy óriási üzlet és manapság nem kitermeli magából a jó zenéket, hanem ömleszti az egyhangú zenéket, amit elvárnak a kiadók. Mert eladható. Csak kevesebb a változatosság...

2015. okt. 4. 03:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!