Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Mi a véleményetek Rico-ról...

Mi a véleményetek Rico-ról (rapper)?

Figyelt kérdés
Szerintem egész jó, de sajnos rossz bandába került (essem + ertéem)

2015. szept. 10. 09:53
 1/4 anonim ***** válasza:

Az első lemezétől fogva követem, nagyon fejlődőképes srác, én nagyon kedvelem. Tetszik, hogy változatosak a zenéi (pl. a Dobókocka teljesen más fless mint a Minden dumám dráma), és sokszor beszél olyan fontos dolgokról, amiről más magyar rapper nem nagyon. A nők lenézése, családon belüli erőszak, ezek pl. olyan témák, amiket szinte csak ő említ.


Essemmel ezer éve spanok (akivel egyébként semmi bajom, bár jobban szeretem a régebbi számait, mint a mostaniakat) ő pedig (sajnos) sokat pörög az RTM-el, gondolom így kerül oda Rico is. De ez a szövegei értékéből semmit nem von le.


(Pl. Eminem Sia-val meg Gwen Stefanival csinál közös számokat, és attól még a legnagyobb MC a világon.)

2015. szept. 10. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
egy kis habi, ertéembe meg a mai garázshoz való.
2015. szept. 12. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
egy kis habi, ertéemhez meg a mai garázshoz való.
2015. szept. 12. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Szerintem Rico Magyarország egyik legjobb (ha nem a legjobb) rappere

a dalszövegei a valóságot tükrözi és nem egy hamis világot tol a hallgatók elé

Egy városban lakunk és személyesen is nagyon közvetlen és aranyos:)

2017. ápr. 23. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!