Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Tudnátok ajánlani valami jó...

Tudnátok ajánlani valami jó kis party zenét?

Figyelt kérdés

Olyan zene kellene ami mostanában népszerű party zene. Beszéd ne legyen benne!! ! Olyan party-techno féle legyen.


Szóval valami ilyesmit keresek.



2015. szept. 10. 20:59
 1/7 anonim ***** válasza:
Attól függ. Népszerű kell ami a csapból is folyik, vagy kevésbé népszerű,de annál inkább igényesebb?
2015. szept. 10. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Azt az igaz party zenét keresem :) ugyhogy nem feltétlenül igényes kell :D valahol hallottam egy nagyon jót és most is ittvan a fejemben, de persze nem tudom megtalálni mert nem tudom a címét :S


Ugyhogy az ami a csapbol folyik

2015. szept. 10. 21:17
 3/7 anonim ***** válasza:

[link]


Egy próbát megér, ha ezt a listát átfutod, hátha rátalálsz.

2015. szept. 11. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Háááááááááát... Nem egészen erre gondoltam :/


Az igazság az, mostmár bevallom, hogy egy konkrét "számot" keresek. Hátha tudok iránymutatást adni:

Legjobban az amit keresek ehez nagyon hasonló "dallamú" a 38:20 -nél : https://www.youtube.com/watch?v=PlrtOxWw1Y4


szóval valami ehez hasonló minimal az amit hallottam és azóta nyugtalanul keresem. Ha valaki tud hasonlót az írja már meg lécci :D

2015. szept. 13. 21:20
 5/7 A kérdező kommentje:

Nah láttam senkinek nincs ötlete xD Ezért át néztem vagy 50 videót .......hhhh Nem volt könnyű de megtaláltam.

EZ AZ AMIT KERESTEM (22:00-ra tekerjétek) : https://www.youtube.com/watch?v=Mw8la9q4CqA


Azért köszi mindenkinek ;D

2015. szept. 14. 20:33
 6/7 anonim ***** válasza:

Hát basszus, ezt nyilván sosem találtam volna meg neked. Még soha életemben nem hallottam ezt a számot. :D


Gratulálok, hogy megtaláltad, kész Columbo vagy! :D

2015. szept. 14. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi :D xD
2015. szept. 14. 23:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!