Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Énektanár nélkül meg lehet...

Énektanár nélkül meg lehet tanulni énekelni itthon magamtól? Nagyjából tudok gitározni, de ez a tudás nem elég ahhoz, hogy dalokat tudjak írni. Így hát itthon megtudok-e tanulni gitározni?

Figyelt kérdés
Nagyon szeretnék bandát alakítani,dalokat írni,gitározgatni itthon, szóval kérem a segítségeteket!!:)
2010. márc. 12. 22:44
 1/6 anonim ***** válasza:
Hát énektanár nélkül énekelni persze hogy meg tudnál tanulni! miért ne? A tanár csak tanácsot adna, a hangsujt mondaná! Hallottam olyanról hogy sokkal jobban meg tud tanulni az ember otthon énekelni vagy pl gitározni is mert az ének tanár zene tanár azon az órákon mindig ugyan azt kell, meg ő mondja meg hogy mit csinálj otthon meg azt tanulod meg amihez kedved van és nem irányít senki! Hány éves vagy hogy bandát akarsz alapítani? De ha tényleg akarsz akkot előbb csak gyakorolj, gyakotolj és gyakorolj!
2010. márc. 12. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
hát, 13 vagyok,de nemmost azonnal akarok bandát alakítani.meg amúgy is, mire megtanulok rendesen gitározni, eltelik 4-5év.:S
2010. márc. 13. 19:32
 3/6 anonim ***** válasza:
előző vagyok! Hát gyakorlat teszi a mestert! És ha 4-5 évig tanulod de nem haragból csak ugy a te kedvedből akkor mester is lehetsz! énekelned meg nem muszály elég ha gitározol! Mondjuk én ugy tudom hogy a bassus gitárosok szoktak énekelni!
2010. márc. 14. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Csak én nagyon régóta vágyom arra, hogy énekelhessek.Itthon rengeteget szoktam énekelni, és időnként fel is veszem és hát hogy mondjam.nem is annyira rossz.:)
2010. márc. 15. 13:55
 5/6 anonim ***** válasza:
Hát akkor gyakorold tovább! Akkor lehet esélyed! :D
2010. márc. 16. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Szerintem ennek a csákónak a videóit nézd meg mellette mert sok jó dolgot elmond.

http://www.youtube.com/watch?v=unSP7z7vRz8

2014. okt. 4. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!