Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Hogyan lehetek egy rap zene...

Hogyan lehetek egy rap zene producere?

Figyelt kérdés

Nemrég elkezdtem beateket csinálni, és érdekelne, hogy hogyan lehet ezzel pénzt keresni / hogyan lehetek egy rap zene producere. Nem a pénzért csinálom, de azért szeretném tudni, hogy is működik ez. Persze ezek csak a jövőbe néző dolgok, de jobb ha tudom.

A reppernek kell nekem szólni, hogy érdekli egyik beatem, vagy valami ilyesmi, vagy pedig nekem kell neki szólni, hogy szeretnék közreműködni egy zenéjében és én fizetek neki ezért?



2015. szept. 13. 14:01
 1/2 anonim ***** válasza:
Szia,kezdésnek feltörekvő előadókkal érdemes dolgoznod,és ők fizetnek a te alapjaidért,nagyon sokat le kell tenni az asztalra,hogy már most híres/elismert előadóknak írjál zenét.Érdekelne pár beated,kiváncsi vagyok :)
2015. szept. 13. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi szépen a választ. Facebookom : Dominik Pócsa, a képen én vagyok a BMX emmel.
2015. szept. 14. 07:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!