Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Ti is jobbnak tartjátok a mai...

Ti is jobbnak tartjátok a mai zenéket, mint amik 10-20 évvel ezelőtt voltak?

Figyelt kérdés
Belehallgattam néhány régi számba és eléggé elkeseredtem. Nem volt bennük meg az a plusz, ami a mai slágerekben megvan. Ezekre nagyon jól lehet bulizni :D
2015. szept. 17. 19:56
 1/7 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy a nosztalgiafaktor miatt, de nekem a 00ás évek zenéi általánosságban jobban tetszenek, mint a mostaniak.


Bár nehéz összehasonlítani a kettőt, mivel korszakokról beszélünk, mindkettő tele van előadókkal meg lemezekkel, elég komplikált dolog összemérni.

2015. szept. 17. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
76%
Nem, én kifejezetten szörnyűnek találom az új slágereket, a régebbiek és a maiak közül is szinte csak metált hallgatok. A bulizós zenétől a hideg kiráz. 17l
2015. szept. 17. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Én mindent szeretek de minden idők legnagyobb partislágere egyéétrelműen ez.


https://www.youtube.com/watch?v=ZOyKXFgnD2k

2015. szept. 18. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Egy-két kivétellel sem a 10-20 évvel ezelőttit, sem a mai zenéket nem tartom jónak. Akkor most mi van?
2015. szept. 18. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
58%

Kettes együttérzek.A régebbi együttesek pl:Slayer,Dark tranquility,Black Sabbath nagyon jók voltak.De van most is sok kiemelkedően jó együttes.Nem metalcore-ra gondolok mert azt személy szerint utálom.

16/F

2015. szept. 18. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Az a baj hogy sokaknak mar a mosogep hangja is jo zene.
2015. szept. 18. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
58%
Persze. Mivel a zenében csak az számít, hogy "jól lehessen rájuk bulizni"...
2015. szept. 19. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!