Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Nektek hogy tettszik az új...

Attila176 kérdése:

Nektek hogy tettszik az új BMTH album a That's the Spirit?

Figyelt kérdés

2015. szept. 19. 18:33
 1/5 anonim ***** válasza:
26%
sehogy
2015. szept. 21. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
imádom *-* bár a hangzás merőben eltér az eddigitől, a dinamika és a jó dalszöveg ugyanúgy ott van :)
2016. febr. 8. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
26%
Hát nem zavar ha más szereti....de ha meghallom legszívesebben kiugranék az ablakon.
2016. febr. 11. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
El vagyok vele, a szövegek még mindig a toppon! Azt alá is írom,hogy a That's the spirit eddig a leggyengébb album,de meg kell érteni,hogy egy banda 12 év alatt rengeteget változik ,valamint Oli hangja is ,nem várhatjuk el tőle,hogy 29 évesen olyan hangokat adjon ki,mint pl: 19 évesen,mert ez senkinek sem menne. Ráadásul Oli személyes tapasztalatok alapján ír dalt és nem rég házasodott, van egy gyönyörű felesége,a banda sikeres ,nincsenek olyan durva problémái, mint régen ,most boldogan él így nem lehet elvárni tőle egy hörgős,screammelős depressziós dalt. Meg kell az újítás,mert azért nem örülnénk pl: egy Suicide Season másolat albumnak. Ez az én véleményem és sztem erről az albumról is minden fan talàl legalább 1 neki tetsző számot. :)
2016. ápr. 2. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Nekem tetszik, kivéve pár számot. Merőben eltér a hangzás a régitől, de legalább Oliver megtanult énekelni:D Viszont szerintem a Sempiternal albumot nem múlta felül.
2016. ápr. 19. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!