Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Joey Jordison tényleg jó dobos?

Joey Jordison tényleg jó dobos?

Figyelt kérdés
2010. márc. 14. 00:28
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
76%
Jó. De szerintem jobb nála az (extrém) metal stílusban pl. Hellhammer, Frost, Trym, Gene Hoglan, Pete Sandoval, Flo Mounier. Hirtelen ők ugrottak be. Az ő játékukat nagyon bírom.
2010. márc. 14. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
76%
Mivel én csak laikus vagyok,és eszerint mondok véleményt szerintem a Slipknot az ütőhangszerektől olyan amilyen.Nincsenek benne számomra kielégítő gitárszolók,viszont az ütőhangszerek "nagyot ütnek" igazából ezért a dinamikájuk miatt hallgatom őket.Olvastam róla hogy nagyon precíz munkát végez ezt én már nem tudom megállapítani de azt szerintem mindenki érzékelheti hogy tud a srác.Fülemnek még a Trivium és a Mnemic dobosa is kíváló.
2010. márc. 14. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

utolsó: én értek hozzá, és tényleg nincsenek benne jó gitárszólók. Mick Thomson nagyon durván gitározik, láttam hogy milyen gyors is, de mégsincsenek jó szólói, teljesen igazad van:)

Amúgy szeirntem is jó dobos:)

2010. márc. 14. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
69%

Mondhatjuk, hogy jó dobos, de azért elég durván túl is van értékelve. Igazán bonyolult dolgokat nem szokott csinálni, de nagy hatása van a zene milyenségére.


Mick Thomson pedig egy nagyon zseniális gitáros volna, ha olyan zenekarban játszana, ahol ki tud bontakozni. Itt főként progmetálra gondolok persze. De azért nézzétek már meg a POTM ikerszólóját... =O


Viszont amúgy ha egy igazán jó dobost akarnék említeni, akkor valószínüleg inkább olyasvalakivel jönnék elő, mint Gavin Harrison:

http://www.youtube.com/watch?v=JTUl-AMoJpU


Vagy még esetleg:

http://www.youtube.com/watch?v=Y389T7iaBH4


Végig elég trükkös témák vannak benne, de főleg a refrén az, ami engem le szokott izzasztani.

2010. márc. 14. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
egyértelműen jó dobos
2010. márc. 14. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Még jó hogy jó dobos.. de én többre tartom Lars Ulrich-ot a Metallicából. Mikor dobosokat vetünk össze hogy ki a jobb nem csak a sebesség számít hogy ki milyen gyors(persze az is számít), hanem az is hogy ki milyen témákat talált ki, milyen ütős ritmusokat. Joey Jordisonnak a sebességével nincs gond mert kvagyors:D , de mégsem tudott olyan jó témákít kitalálni mint Lars Ulrich, pl Metallica- One, ezt egyik Slipknot számmal sem lehet összevetni.
2010. márc. 15. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Egyetértek azzal, hogy sokkal lényegesebb, hogy az illető milyen egyedi témákat tud kitalálni, de sajnos Ulrich pont nem büszkélkedhet ilyen képességgel... Félelmetes, hogy hogyan tudja újra meg újra lemásolni magát, amikor már az elején sem volt semmi igazán ötletes abban, amit csinált.


Kétlem, hogy valaha fogsz egy olyan dobost, aki már egy ideje benne van a témában, elismerően nyilatkozni Larsról.

2010. márc. 15. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
0%
Előző válaszoló bocsi de akkor te nem ismered a Metallicát..és nem is igazán tudod miről van szó, illetve nem is értesz hozzá..Lars pontosan hogy változatos témákat talál ki, ott van a One,Master Of Puppets,Frantic,The Day That Never Comes..egyiknek sem "ugyanaz" a témája, sőt, teljesen eltér, és ha megnézed még egy albumon belül is változatos témák vannak, pl And Justice For all albumon a Blackened és a Harvester Of Sorrow is teljesen más, az album minőségét pedig nem is részletezném..az egész album a dobra épül, ki is mondták hivatalosan hogy ezzel az albummal töltöttek legtöbb időt és nem is mindig a számok milyenségét vették figyelembe hanem a minőségét..
2010. márc. 16. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
Nem szeretem a Slipknot-ot, de Joey nem olyan rossz dobos. Bár én Nicko McBrain-t többre tartom. Sokkal. Amúgy meg minden dobostól jobb John Bonham. Amit ő dobol, azt nem lehet leutánozni. A világ legjobb dobosa.
2011. ápr. 11. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 FelcsiJordison válasza:
Jó?! A Legjobb! Meg a Nile dobosa is :3 (És mielőtt elkezdene valaki okoskodni, dobolok én is, szóval.)
2013. febr. 17. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!