Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Tényleg felbomlik a One...

YouSayLuna kérdése:

Tényleg felbomlik a One Direction?

Figyelt kérdés
Kérlek, akik nem szeretik a bandát nem írjanak olyan megjegyzéseket, hogy nem is baj, satöbbi, egyszerűen csak görgessenek tovább. Köszi.

2015. szept. 25. 19:07
 1/6 anonim ***** válasza:
Tényleg véget ér az a mocsok! Juhéé! Éljen! Jöhetnek a boldog 1D mentes napok!
2015. szept. 25. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ja és nem is baj!
2015. szept. 25. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Naaa feldobtad az estém ezzel ^^
2015. szept. 25. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Számomra nem okozott nagy meglepetést, hogy ez lesz. Alapból kényszerből lettek összerakva az X-Factor kapcsán, minden tag szólókarriert szeretett volna/szeretne.
2015. szept. 26. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
#4 egyedül te nem bunkóztál, legalábbis nem annyira mint az előzőek. Nem értem hogy lehet valaki ilyen retardált. gyNem azzal van bajom, hogy fujjogták a bandát, mert nem lehet mindenkinek ugyanolyan az ízlése, és ez nem is baj. De direkt kértem, hogy nem kellenek ilyen megjegyzések. Soha nem értettem miért jó valakinek odatrollkodni az oldalára. Pl én nem szeretem Johnny Deppet, nem tudom miért, de nem kedvelem. Még sem kürtölöm ki világgá, hogy mennyire egy mocsok, vagy hogy meleg, vagy bármi hülyeség. Mert attól még, hogy én nem kedvelem, van olyan, aki fél karját odaadná egy fényképért vele, és nem akarom elrontani annak a kedvét. Ja, és mégegyszer kösz, a "hasznos" infókat..
2015. szept. 26. 18:19
 6/6 anonim ***** válasza:

Én nem bunkóságból mondtam, szeretem egy-két számukat.


#4 voltam.

2015. szept. 26. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!