Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Vannak rajtam kívül olyanok a...

Vannak rajtam kívül olyanok a 14-18 éves korosztályon belül, akik rockot/ klasszikus rockot, metált, punkot hallgatnak?

Figyelt kérdés

Miért szeretitek ezeket a műfajokat? Milyen együtteseket hallgattok?

15L



2015. szept. 25. 20:33
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
13%
Nem mintha te leírtad volna a miértet és a kiket.
2015. szept. 25. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim válasza:
96%

Nem tudom egyszerűen csak szeretem:D

Hollywood Undead, Linkin Park. Ramones. Pap roach, three days grace meg még sok mást

2015. szept. 25. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim válasza:
95%
Előző voltam ez lemaradt: 14L
2015. szept. 25. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Én személy szerint azért hallgatom ezt a műfajt, mert egyrészt azonosulni tudok nagyon sok szöveggel, másrészt a keményebb hangzás miatt is szeretem. Lenyűgöz az énekesek hangja, szerintem a rock műfaj énekeseinek nagyon különleges hangjuk , hangszínük van. Amikor először hallottam rockzenét apukámtól kisebb koromban, nagyon tetszett a pörgős ritmus, ahogy ütik a dobot és nyúzzák a gitárt a szólóknál...ezek már 5 évesen megfogtak. Főleg a régebbi zenekarokat szeretem pl. Aerosmith, The Rolling Stones, Mötley Crüe, Led Zeppelin, Sex Pistols, ACDC, Nirvana, Guns 'N' Roses, Metallica, stb.
2015. szept. 25. 21:03
 5/16 piriiiii ***** válasza:
96%

Itt vagyok, mindet szeretem, kivéve a punkot.

Elég nagy divat manapság az ilyesfajta zenék hallgatása, nem értem, mitől hűhó.

Pszichedelikus rockot, rock and rollt, beatet, klasszikus őspunkot, klasszikus hard rockot hallgatok a 60-as, 70-es évekből.

2015. szept. 25. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 piriiiii ***** válasza:
95%

Jaj, de hülye vagyok, meg fáradt.

Kivéve a metált*.

A punkot szeretem. :)

2015. szept. 25. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
96%
Azért szeretem, mert mélyebb mint ami általában nyomva van az emberbe, szeretem a hangzását, a hangszereket, a hangulatot. Egy metál szám évekig hallgatható, sőt minden hallgatással egyre jobb lesz, míg egy fülbemászó pop nyáladzás a 7. hallgatásra érdektelenné válik. Együttesek amiket hallgatok: iron maiden, black sabbath, metallica, dio, rainbow, megadeth, rage against the machine, monster magnet, rush, three days grace, tousand foot krutch, hammerfall, halestorm, alestorm, edguy, scorpions, avantasia, green day, breaking benjamin, nightwish, manfred manns, accept, rammstein, linkin park, deep purple, judas priest, apocalyptica, papa roach, escape the fate, alice cooper, szóval van itt minden:D 18l
2015. szept. 25. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
8%
Nem nagy kunszt, az egész rockműfaj, mint popzenei ágazat, amibe beletartozik a metal is, tinédzsereknek lett kitalálva az ötvenes években, úgyhogy igen, van rajtad kívül olyan tini, aki hallgatja. Az inkább meglepő lenne, ha jönne egy tini, aki komolyzenét vagy jazzt hallgat, az már ritkább.
2015. szept. 25. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
87%
Igen, vannak még. :) Nálunk a 10-11-12. évfolyamon nagyon kevés van, csak r*bik meg páwák vannak, de a kilencedikben elég sok különleges egyéniség van. :) Azt hiszem kezd újra divatba jönni. :P
2015. szept. 26. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Blues rajongó vagyok de a rockot is szeretem.
2015. szept. 26. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!