Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Felbomlott a Big Time Rush?

V.Tina kérdése:

Felbomlott a Big Time Rush?

Figyelt kérdés
Biztos infókat szeretnék, szóval olyanokat nem, hogy talán igen, talán nem. Vagy igen, vagy nem. És sürgős lenne!

2015. szept. 26. 09:47
 1/6 anonim ***** válasza:
Hát az 1D feloszlott, remélhetőleg ezek is..
2015. szept. 27. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
24%
Bocsi de én sem tudom,viszont választ szeretnék. Nagy szívfájdalmam lenne. :'(
2015. okt. 19. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Már rájöttem. El kell, hogy keserítselek. Igen, felbomlottak. A We are klipp elején ott van , hogy kikor kezdték, és hogy mikor hagyták abba. Hidd el, nekem sem jó. Van, amikor random elfog a sírhatnék, de muszáj türtőzetetnem magam, hogy ne zokogjak. Kiderült, hogy Kendall új bandát alapított Heffron Drive néven, James szólózik (gondolom), Carlos házas, és Logan meg éli az életét. James nyitott egy YouTube csatornát, írd be, hogy James Maslow. Kendall-nek ugye ott a Heffron Drive csatornája, de komolyabban nem is keretemmég rá. Logannek a Facebook oldalát követem, Carlosnak a YouTube csatornáját.

Az a baj, hogy felnőttek. Teljesen máshogy néznek ki... borostásak, szélesebb lett az arcuk, a válluk... nagyok.... ne a tini Big Time Rush...

2015. okt. 24. 12:21
 4/6 fnaf válasza:
Mi Logan Facebook oldala?
2015. nov. 16. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Logan Phillip Henderson (Logie-bear)
2015. dec. 21. 22:09
 6/6 anonim válasza:
Elvileg nem bomlottak fel. Minannyian a saját életükkel foglalkoznak most. Kendall a Heffron Drive-al próbál feltörekedni,Carlos most nagy hangsúlyt fektet a kisbabájára(de ez értehtő is),James filmekben,sorozatokban szerepel és beakarja indítani a saját énekesi karrierjét,Logan úgy szint egyedül próbálkozik. Többször is kijelentették már hogy hivatalosan nem bomlottak fel,csak szünetet tartanak.
2017. dec. 27. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!