Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Hol van olyan szorakozo hely...

Hol van olyan szorakozo hely Budapesten ahol 40 evesen jol erezhetem magam es esetleg ismerkedhetek is masokkal?

Figyelt kérdés
A hetvegen osszejovunk nehany volt es jelenlegi kollegaval es elmennenk valami szorakozo helyre. Az atlag eletkor 35-40 kornyeke. Hova menjunk, ahol nem 20 eves az atlag, hanem tobb? milyen szorakozo helyet ajanlanatok ami ugy 80-90-es evek zenei?

2015. szept. 28. 12:31
 1/2 anonim válasza:
Nézzétek a neten hogy hol lessz retro party
2015. szept. 28. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
az a baj azzal, hogy tobb helyen is hirdetnek retro diszkot es partikat, de sajnos ugy egy eve a sajat boromon tapasztaltam meg, hogy tele van tinikkel. Ami onmagaban nem is lenne baj,mert lehet ok is szeretik ezt a stilust, de en ereztem magam kellemetlenul es kinezve a korom miatt. Ezert elsosorban olyan ajanlas, valasz jonne jol/lenne hasznos, aki tapasztalta mar egy-egy adott hely klimajat.
2015. szept. 29. 12:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!