Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Melyik a legszebb Rammstein szám?

Melyik a legszebb Rammstein szám?

Figyelt kérdés
Van egy pár szép és megható számuk, de nem tudtam eldönteni hogy melyik lehet az.. Tudtok segíteni?

#Rammstein #Doom #Till Lindemann #Richatd Kruspe #Ollie Paul
2015. szept. 29. 16:53
1 2
 1/13 anonim válasza:
Mutter. Én erre voksolnék.
2015. szept. 29. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Hú, na ez egy jó kérdés. Írhatok többet is?

A Donaukinder gyönyörű, és nagyon drámai, de az Ohne Dich is szívbemarkoló a maga egyszerűségével...

Mindenképpen dobogós még a Stirb nicht vor mir - habár azt kevesen szeretik az angol versszakok miatt -, és a Seemann.

Plusz - személyes okokból - a Morgenstern, én azon szinte mindig bőgök.

(A Klavier és a Mutter dallamvilágra valóban szépek, de én nem sorolnám őket ide, mert a szöveg túl brutális, felkavaró.)

2015. szept. 30. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

Én is a Muttert meg az Ohne dichet mondanám, meg még nekem a Rammlied is ott van :D

Köszönöm a válaszokat :))

2015. okt. 5. 16:38
 4/13 anonim ***** válasza:
67%
Frühling in Paris. Szerintem az egyik legszebb Rammstein szám. A szövege pedig.. tipikus Rammstein.
2015. okt. 8. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Seemann :)
2015. okt. 30. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim válasza:
65%
Senki nem említette a Feuer und Wasser-t és a Springet :( Pedig azok a legszebbek.
2015. nov. 4. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim válasza:
Spring vagy Mein Herz Brennt :3
2016. máj. 4. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Szerintem a Who bist du és a Haifisch :)
2016. máj. 19. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Dallamilag a Mutter egy gyönyörű szám, de aki érti a szövegét az (magamból kiindulva) utána három órán át sír egy sarokban. A Spring meg lehet el kell keserítenem valakit, de tulajdonképpen arról szól, hogy egy embert lelöknek egy nagyon magas híd tetejéről és abba döglik bele. Szerintem szövegileg a Morgenstern, az Ohne dich, és a Haifisch a legszebb, DE ha a dallamot nézzük CSAK akkor a fenti számok tökéletesek lehetnek. Egyébként ez is bizonyítja, hogy az emberek nem néznek utána a szövegeknek (ami szerintem egy szomorú tény).
2016. jún. 17. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Szerintem:

A legszebb dallamilag: Halleluja

A legjobb ritmusú, leglüktetőbb: Keine lust

A "legvidámabb", közönségkedvenc: Amerika

2016. dec. 1. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!