Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Elmenjek így koncertre?...

Elmenjek így koncertre? (veszélyes környékre este egyedül)

Figyelt kérdés
Nagyon régóta szeretnék menni a kedvenc magyar együttesem koncertjére. Eddig nem jött össze, most szombaton lenne rá alkalom. Viszont egyedül mennék, mert a barátnőim hazamentek (mindenképpen kellett nekik, mert orvoshoz is oda mentek). A hely, ahol lenne, nagyon messze (majdnem 10 km, de városon belül) van, és nem lesz még késő, mikor vége lesz, de már koromsötét lesz, és elég veszélyes az a városrész... esetleg busszal tudnék jönni, de akkor is még 2 km-et kell gyalogolni már a mi környékünkön, és elég ritkán jönnek. Taxit nézegettem, de az meg kb. 2500Ft... Meg egyáltalán... egyedül lehet élvezhetetlen is lesz, nem vagyok olyan barátkozós-odacsapódós, meg koncertre járós sem, de ez most nagyon érdekel. Elmenjek?
2015. okt. 1. 17:34
 1/3 anonim ***** válasza:
Gondolom akkor te is lány vagy, viszont akkor én a helyedben biztos, hogy nem mennék. Ha busszal mész, hazafelé hogy jössz? Senki nincs akivel elmehetnél? Milyen koncert és hol lesz?
2015. okt. 1. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
én is kíváncsi lennék mi lesz, és hol. akkor biztosabban meg tudnám mondani.
2015. okt. 4. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
mondjuk már elmúlt, de mind1 :D
2015. okt. 4. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!