Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Mennyire kelendőek a Nightwish...

Mennyire kelendőek a Nightwish koncertjegyek, mennyire kell sietni a vásárlással?

Figyelt kérdés

A fő kérdés adott. Szívesen elmennék de még kerítenem is kell valakit aki eljön velem, mert egyedül nem szívesen mennék és akivel mennék még külföldön lesz. :/ Jó lenne tudni sacper mennyi időm van.


A másik hogy én a Nightwisht Tarja-val ismertem meg és konkrétan le is ragadtam nála, jó ideje nem is hallgattam mert az itthoniak nem szeretik ezt a stílust. Ennek fényében nem lenne csalódás a mai Nightwish?

Ha linkelnétek mai illetve a koncerten nagy valószínűséggel előforduló számokat annak is örülnék mert én már őszintén bele zavarodtam hogy melyiket ki énekli, mert ha jól tudom de javítsatok ha tévedek, Tarja óta most már egy 2. énekesnő van és már nem igazodok ki hogy melyik szám kihez tartozik. :)


2015. okt. 1. 21:04
 1/9 anonim ***** válasza:

A koncert az Arénában lesz, állóhelyből van 2 féle, a kiemelt állóhely és a sima állóhely. A kiemelt a színpad előtti lekerített terület, ide már nem sok jegy van eladó, de még mindig lehet venni ticketportal-ról. De azon kívül ha neked jó a sima, vagy jó az ülőhely, akkor nem kell aggódnod a jegyek miatt, akár 1-2 nappal koncert előtt is tudsz még jegyet venni, bár népszerű a Nightwish, de nem hiszem h sold out lesz a koncert az Arénában. Úgy hogy ne félj hogy nem jut jegy.

A setlist - ami számokat játszanak, nagyjából ugyanaz szokott lenni, de azt leírhatom, hogy mikre lehet számítani.


Endless Forms Most Beautiful-ról: Shudder Before The Beautiful, Weak Fantasy, Élan, Yours Is An Empty Hope, My Walden, The Greatest Show On Earth. "Mozgó" számok, amiket néha betesznek a setlistbe, vagy része lehet az EU turnénak: Endless Forms Most Beautiful, Edema Ruh, Alpenglow.


Imaginaerum-ról: Storytime, I Want My Tears Back


Dark Passion Play-ról: Amaranth, 7 Days To The Wolves


Once-ról: Ghost Love Score mindig van, előfordulhat ritkán a Dark Chest Of Wonders, Romanticide.


Century Child-ról: Ever Dream


Wishmaster-ről: She Is My Sin, Wishmaster


Oceanborn-ról: Stargazers


Ezeket az idén játszott számok alapján állítottam össze, de lehet h télre betesznek újabb dalokat is, mondjuk a Walking In The Air tök hangulatos lenne. :)

Ha a fenti dalokat ismered, akkor jó valószínűséggel nem fogsz olyan dalt hallani koncerten amit nem ismersz.

2015. okt. 2. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
"Nagy csalódásnak" semmiféleképpen nem lehet nevezni a mostani Nightwisht, tök jó az új album, meg koncert is elég látványos lesz, kivetítőkkel, pyro, bum-bum tűzijáték... :)
2015. okt. 2. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm.

Nem ismertem ezeket a számokat, én tényleg konkrétan leragadtam a Century Child albumnál :D .

Még bőven gyerek voltam amikor megismerkedtem a Nigthwish-el, akkor nagyon sokat hallgattam, de miután felnőttem és a férjem nem igazán szereti ezt a stílust így csak nagyon ritkán vettem csak elő és akkor a már jól ismert számokat.

De most bele hallgattam a endless forms most beautiful albumba és azt kell hogy mondjam hogy tetszik :D :D.


Azt hiszem ott a helyem.


Ne nevessetek ki de összességében ez lesz életem első koncertlátogatása. Ha nem akarok törött lábbal haza jönni akkor érdemes beszereznem egy acélbetétes? :) Kell számítani egy NW koncerten nagy pogózásokra? Vagy azért annyira nem jellemző?

2015. okt. 3. 08:46
 4/9 anonim ***** válasza:

Nightwishen nem jellemző a pogózás, inkább csak tülekedés előfordulhat az első sorokban. Mondjuk én mindig az első sorban vagyok, nekem ott a korlát kapaszkodásra, nem vészes. :) De ha hátrébb állsz, nem hiszem hogy bajod eshet.

Szerintem az előzenekarok, Arch Enemy és Amorphis inkább pogósabbak, bár egyik se az én zeném.

Első koncert? Hajrá, állítólag látványos showval készülnek Európába, vidd a férjedet is. :) Nekem a decemberi pesti lesz a 18. Nightwish koncertem, de pár napra rá megyek a londonira is. Az olyan "ünnepeljük meg Tuomas névnapját/szülinapját és a karácsonyt egyszerre" típusú megakoncert lesz - én legalábbis annak fogom tekinteni. :D

2015. okt. 3. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Na most már csak egy kérdés így a jegy birtokában :D

Az előzenekar milyen hosszú szokott lenni? Ugye nem viszik túlzásba? :D

2015. okt. 25. 06:59
 6/9 anonim ***** válasza:

Amorphis - 35 perc

Arch Enemy - 50 perc

Nightwish - 120 perc


Este 11 körül lesz vége.

2015. okt. 25. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm, tudtam hogy nem lesz szerencsém... :D
2015. okt. 25. 08:43
 8/9 anonim ***** válasza:
Jah, ha Arch Enemy csak 10 percet játszana, az is bőven sok lenne. Majd viszek füldugót. :D
2015. okt. 25. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Igen én is valami ilyesmin gondolkodó. Vagy szerzek valami bitang fülest és addig os hallgatok NW-t 😂😂


Nem ismertem eddig az ArchEnemy-t de most bele hallgattam hogy mire számítsak, hát nem kellet volna... 😃

2015. okt. 25. 10:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!