Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » A Fifában miért ilyen zenék...

A Fifában miért ilyen zenék mennek?

Figyelt kérdés
Megnéztem több Fifa soundtracket és leginkább alternatív,indie zenék vannak benne.Hogy hogy ilyeneket választottak?Mi alapján döntötték el,hogy mely számok kerülnek fel az adott évi számlistára?
2015. okt. 3. 22:01
 1/3 anonim ***** válasza:
Mert nem akartak sz*r divatszennyeket, gondolom azért.
2015. okt. 4. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Én pont hogy örülök ennek a tendenciának. Egy csomó kedvenc együttesemet a korábbi Fifákból ismertem meg. A zenei szerkesztőik eddig nem nagyon nyúltak mellé.


Csak úgy kíváncsiságból kedves kérdező, ha rajtad múlna, milyen számokat tennél be a következő Fifába? :)

2015. okt. 4. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Félreértés ne essék,én örülök,hogy ilyen zenék vannak a Fifában,nagyon sok jó bandát ismertem meg ezáltal.Csak egyszerűen furának tartom,mert azért az indie stílus nem éppen hétköznapi :D
2015. okt. 5. 20:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!