Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Tudnátok ezekhez hasonló...

Tudnátok ezekhez hasonló bandákat írni?

Figyelt kérdés

All Time Low, Fall Out Boy, Train

Mivel mindhárom különböző stílusú, ha írtok, akkor már légyszi azt is írjátok le, hogy melyikhez hasonlít.



2015. okt. 5. 20:20
 1/5 anonim ***** válasza:

Trainhez a 5 Seconds Of Summer, The Vamps, OneRepublic, Jason Mraznak is hasonló számai vannak

Fall Out Boyhoz esetleg Green Day, Red Hot Chili Peppers, Simple Plan, Anti Fitness Club

All Time Lowhoz is csak ezeket tudom mondani, max még a New Medicine

2015. okt. 5. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
https://www.youtube.com/watch?v=wC-He0yP_B0 nem nagyon vagyok oda a punk/rock-ért de ez nagyon bejön.
2015. okt. 5. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

#1: Köszi :) One Republic-ot szeretem. :D


#2: Uhh, ez nekem túl punk. :D ATL inkább pop-punk, nem punk-rock.

2015. okt. 6. 13:50
 4/5 anonim ***** válasza:
1 vagyok, még esetleg a blink 182 ami hasonló:D
2015. okt. 6. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Assassino~ válasza:

Escape The Fate, Nomy, Black Veil Brides (durvább, mint a FOB) Panic! at the Disco, Falling In Reverse (FOB egyik barátja), Fit For Rivals- Green Day, the Grenma (magyar, baromi jó), My Chamical Romance, Three Days Grace, Paddy and the Rats, Sum41

És kötelességem ideírni, hogy Tankcsapda.

2015. okt. 18. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!