Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Mikor jön ki az új OneRepublic...

Mikor jön ki az új OneRepublic szám?

Figyelt kérdés
Mert már nagyon várom és voltam a koncertjükön is és ott mondta is Ryan hogy lesznek új számok csak azt nem mikor és úgy várom már mert imádom őket! :) Ha tudjátok kérlek írjátok meg előre is köszönöm :)

#új szám #OneRepublic #köszönöm előre is :)
2015. okt. 8. 19:59
 1/5 anonim ***** válasza:
2016 elején lesz új dal, az album meg jövő karácsonyig. De hát ugye a Native meg a Waking Up is késett :D
2015. okt. 9. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Az igaz de olyan messzinek tünik ez a dátum most.:) Köszi a választ :)
2015. okt. 11. 14:08
 3/5 anonim ***** válasza:
Egy interjúban azt mondták, hogy jövő év elejére terveznek új számot, és valamikor 2016 folyamán az új lemezt...én is nagyon várom már...én is voltam a koncerten és azóta teljesen be vagyok zsongva az új lemezzel kapcsolatban...remélem tényleg nem kell már sokat várni!!! ;)
2015. okt. 14. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
ráadásul az új lemezzel új világkörüli turnéra is készülnek :)
2015. okt. 15. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Jaj de jó:) akkor remélem megint jönnek ide mert marha jó volt a koncert imádtam őket :D köszi a válaszokat :)
2015. okt. 16. 06:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!