Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Nem találok egy számot amit...

Nem találok egy számot amit régen hallgattam, valami ötlet?

Figyelt kérdés
Nagyon homályosak az emlékeim, annyira emlékeszm a videójából hogy a dobos egy ház tertején volt és az egyik ürge meg ment az utcán, és uhm azt hiszem fekete haja volt a dobosnak is és a másiknak is. A szám valami rock szerű lehetett, de nem tudom biztosra, nagyon homályosak az emlkeim. Tudom hogy ez így nagyon kevés információ de remélem meg tudom találni. Előre is nagyon köszönöm a segítséget.

2015. okt. 9. 17:30
 1/7 anonim ***** válasza:
2015. okt. 9. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Oh és azt hiszem a szám 2009-2010-es VEVO-s youtube csatornán van ha jól emlékszem.
2015. okt. 9. 17:31
 3/7 A kérdező kommentje:
Sajnos nem az :/, azért köszi, megy a zöld kéz :)
2015. okt. 9. 17:32
 4/7 A kérdező kommentje:
még eszembe jutott hogy az ürgének aki az utcán sétált göndör fekete vállig érő haja volt
2015. okt. 9. 18:37
 5/7 anonim ***** válasza:
Nem tudsz még vmi infót adni? Kb mikori a szám? Mit csinál a pali? Csak sétál az egész klipben?
2015. okt. 9. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Hát nagyon homályosak az emlékeim, de a videó vagy 2009-es vagy 2012-es és csak annyira emlékszek hogy kijön egy épületből de ebben már nem vagyok biztos, és megy valamerre egy nem túl kigyúrt vállig érő 20-25 év körüli vállig érő fekete göndör hajú pali volt ezt tudom biztosra. nagyon régen hallottam a számot már 2 éve biztos van. Alternativ rock lehet, de műfajokban nem vagyok annyira otthon úgyhogy ez se biztos. Sajnos kevés az olyan dolog amire 100%-osan emlékszek :/. Azt tudom hogy az egész videó az utcán játszódik és ilyen szürkés árnyalata van az egésznek, de nem teljesen fekete-fehér, körülbelül olyan mint amit az első küldött. Abban is biztos vagyok hogy volt pár jelenet ami egy tetőn játszódott.
2015. okt. 9. 18:58
 7/7 A kérdező kommentje:
És ebben úgyszintén nem vagyok biztos, de úgy melékszem hogy a videó kommentjeiben olvastam hogy az egyik bandatag meleg, bár ez nem tudom emnnyire hiteles infó.
2015. okt. 9. 19:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!