Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » A "TESTAMENT" nevü thrash...

A "TESTAMENT" nevü thrash metál zenekar miért nem olyan ismert Magyarországon?

Figyelt kérdés

számtalan jó számuk van, és kezdem elveszteni a reményt hogy más is szereti őket rajtam kivül. vélemények a zenekarról?


https://www.youtube.com/watch?v=Ig14jYmk5v4


meg ha valaki tudja hogy honnan vették a first strike is deadly soloját az irja le nekem köszi :) (már hallotam valahol)



2015. okt. 11. 16:07
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

hát ők alapból nem tartoznak a legismertebb bandák közé, de thrash metálosok azért ismerik őket.

Aztán azt is figyelembe kell venned, hogy MO-n a lakosság csak egy kis százaláka szereti a rock/metál zenét, aztán azokból is sokan a magyart preferálják, szóval marad egy mégkisebb csoport.. meg persze a testament nem éppen egy mai banda, szóval az újabb generációk már nem annyira ismerik hiszen nem is lehet minden újat és régit is.

2015. okt. 11. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:

réginek valóban régi, de a metallica is régi, meg a slayer is, és sokan ma is hallgatják őket, pedig nem érnek fel a testamenthez, és ezért sajnálom őket.

bár a nagyon öregek azért még ismerik :).

de a mai kemény mag se hallot róluk.

17/f

2015. okt. 11. 18:18
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Jó kérdés, eddig én sem ismertem de belehallgattam pár számba és nagyon tetszik. Kedvenc számod/albumod tőlük? Esetleg hasonló kevésbé ismert együttesek? 17l
2015. okt. 11. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

Én a D.N.R (do not resuscitate) számukkal szerettem bele a bandába, és a "the gathering" a "the legacy" es a "first strike still deadly" meg a "dark roots of earth" albumok a legjobbak.

A " practise what you preach" albumuk klasszikus thrash album lett,

Minden számukat szeretem, de ha mélyen magamba nézek akkor a D.N.R és a down for life a legjobbak.


Meg ritka bandákból ajánlom az "ensiferumot" es tőlük az "into battle" és a "lai lai hei"-t ajánlom


Ha szereted az igazán szép thrash melódiákat akkor a "hexen" being and nothingness" albumot ajánlom és a 15 perces "nocturne" számukat rendkivül szép tud lenni a screamelés.


És ha brutálisabbat szeretnél akkor a "chronosphere" nevü bandát ajánlom és a "brutal decay" számukat :)


Ha nem lenne gond, akkor irj róluk véleményt:) érdekel másnak hogy tetszik amit nagyon kevesen hallgatnak indokolatlanul

2015. okt. 11. 21:57
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem sem ismerik őket sokan az országban, habár nem is olyan hű-de-névtelen együttes, és thrasher körökben alap banda (én is az vagyok). :D Kiváló zenekar, én nagyon szeretem őket.
2015. okt. 13. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

mondjuk azért olyanokat nem állítanék hogy a metallica meg a slayer nem ér fel a testamenthez... az teljesen rendben van hogy neked a testament jobban tetszik, de attól még nem lesz igaz az állítás.


csak azért mert mainstream valami, még nem kell utálni

2015. okt. 14. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

csak a metallicában nem látok tehetséget, a slayerrel semmi bajom, sőt olyan tehetségesek mint a testament :D.

a metallicát meg manapság már nem sorolnám közéjük.

testament, slayer, megadeth, kreator szerintem a 4 legnagyobb thrash metal banda, bár ez egyén függő kinek mi tetszik és mennyire.

2015. okt. 14. 17:01
 8/15 A kérdező kommentje:

elkerülve a metallica fanokat, annyit még hozzáfűzök hogy a testament a slayer meg a többség megmaradt thrash metal bandának, még a metallica nem.

a testament meg addig fog thrasht játszani amig bele nem halnak szerintem.

2015. okt. 14. 17:12
 9/15 anonim válasza:
72%
Kereken 100 db Testament szám van a telómon :D
2015. nov. 29. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
81%

Hát ha a metallicában nincs tehetség akkor elég érdekes hogy mind a mai napig a legnagyobb metál zenekar.

Tudod, csak azért mert valami népszerű, még nem kell utálni..


A műfajt illetőleg, az első 4 albumjuk kb full thrash metál a javából, az 5. már kicsit rádióbarátabb, de még mindig zúzós. Az utánalévő albumok már más műfajúak, de a metallica az ilyen... leszarja mit gondolsz, olyan zenét írak ami nekük tetszik.. és mi értelme annak hogy kiadjanak még 1 ugyan olyan albumot?

Slayernek van egy csomó , aztán az összes ugyan úgy hangzik.


De minek is írok ide, hiszen ha egy ember egy olyan zenekart nevez tehetségtelennek, ami többek közt olyan metál himnuszokat írt mint a Master Of Puppets, One, Seek And Destroy, Sad But True, Ride The lightning, For Whom The Bell Tolls, Blackened, etc. etc. az valószínűleg semmennyire nem ért a zenéhez.

2015. nov. 30. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!