Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Mit gondoltok a Fülke nevű...

Mit gondoltok a Fülke nevű RTM-es csapatról (Trick&Prof. Sala)?

Figyelt kérdés
Sok helyen olvastam véleményeket RTM rapperekről de valahogy a Fülke mindig kimaradt. Szerintetek már ők is habisztik lettek, vagy még nem késő nekik?

2015. okt. 12. 17:41
 1/7 anonim ***** válasza:
Én az RTM-et csak egy cégnek, egy jó nevű cégnek tartom. A rap FankaDelinél kezdődik. Lehet mondani, hogy ő is kamus meg arra hajlik amerre a nap süt, DE… a szövegei egyedül neki ütnek, ő akar egyedül mondani/rávilágítani valamire és nem a pénzt, meg az imponálást mutogatni.
2015. okt. 12. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Tényleg?? Épp a legszélhámosabb rappert kell megemlítened?? Ő meg a hitelesség = =D =D =D egy vicc. Adja magát, hogy ő mindenkit szeret, meg világbéke stb. Bezzeg amikor már valami nem úgy van, ahogy Ő azt kigondolta, akkor az illető már egy utolsó szemét patkány. Nézz utána, aki ismeri Fankadelit, mindenki tudja, hogy egy gerinctelen féreg és téma lezárva!!!
2015. okt. 13. 15:54
 3/7 anonim ***** válasza:
RTM-ből csak El Bago ér valamit. sajnálom, hgy egy ilyen senki brigáddal kellett kezdenie, hogy legyen hallgatottsága. Fankadeli meg egy náci szar
2015. okt. 13. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Az ertéem nevű ocsmányság mindenegyes tagja egy igénytelen, értéktelen figura. Aki képes elszegődni egy ríl tríl mjúzik szintű ótvar kiadóhoz, az lássuk be, hogy nem lehet valami nagy mondanivalóval bíró előadó.

Nem csoda, hogy a régi ertéem tagok legnagyobb része már rég ott hagyta azt a színvonalatlan kiadót. Az az előadó, aki azt akarja, hogy ne csak a 11-12 éves kis buta félcigány ostoba sutyerákok hallgassák a kamu szövegeik miatt, az jobban jár, ha inkább egyénileg próbálkozik, nem pedig egy RTM szintű szutyok kiadó szárnyai alatt.

A mostani ertéemet egy-két régi szánalmas tagon kívül csak a new line alkotja, akiket Miszter Bukta valahogy beszervezett az undorító kiadójába.

Ha igényes, tartalmas, értékes magy rappet akarsz hallgatni, akkor ne a ríl tríl mjúzik környékén keresgess. Ajánlani tudom Akkezdet Phiat, Punnany Massifot, Halott Pénzt, de még sorolhatnám bőven.

Fankadeliről egyébként annyit, hogy nácinak nem mondanám és azt sem lehet mondani, hogy a számainak nincs üzenete, csak az üzeneteit túlságosan elvakult, szélsőséges köntösbe öltözteti.

2015. okt. 19. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Kamion és redOne akár az RTM-nél, akár azon kívül vannak nagyon jók, és hitelesek. Ezt el kell ismerni. De a Fülkével kapcsolatban, akik 2010 óta RTM tagok, mi a véleményetek??
2015. okt. 19. 17:34
 6/7 anonim ***** válasza:

kamion hogy lenne már hiteles...

dagadt proli cigó, az ertéemebe való..

2015. okt. 20. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
A kérdésedre válaszolva én bírom a Fülkés brigádot, szerintem nem habik, mint amilyen Busta lett az utóbbi időben. Trick a kedvencem a csapatból, meg Slink. Prof.Sala nekem annyira jött be, szerintem semmi keresnivalója a csapatban.
2015. dec. 23. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!