Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Beépített szépség című filmben...

Beépített szépség című filmben melyik zene megy?

Figyelt kérdés
Az az ária vagy szolmizalas nem tudom hogy hogy mondjam. Vagy New York vagy Texas énekli de ilyen kicsi részletben. Azt hiszem hogy mindegyik /kivéve talán a döntőt/ saját produkcióban azt énekli. Fontos lenne! Köszönöm előre is a válaszokat. :)

2015. okt. 15. 16:29
 1/5 anonim ***** válasza:
linkelsz videot meg nézem
2015. okt. 15. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Küldenék de az a baj hogy en mar megpróbáltam megkeresni mert ha megtaláltam volna akkor ott van a Shazam azzal meg tudom nézni, de mondom hiába kerestem, sehol nem találtam.
2015. okt. 15. 16:49
 3/5 anonim ***** válasza:
akkor neten keresd meg a teljes filmet és ugy
2015. okt. 15. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Mozart Varázsfuvolájából az Éjkirálynő áriájára gondolsz szerintem (Der Hölle Rache kocht in Meinem Herzen) :) Am az a poén, hogy a Bohém életként konferelják fel, és olyan ruhában is van, pedig rohadtul nem az :D Legjobbfilm <3
2015. okt. 16. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm igen arra gondoltam. :) Es valóban a legjobb film. :D
2015. okt. 17. 08:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!