Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Elektroakusztikus gitárhoz...

Elektroakusztikus gitárhoz való multieffekttel milyen tapasztalataitok vannak?

Figyelt kérdés
Most szeretnék venni egy multieffektet és érdekelnének a tapasztalatok, és hogy mivel érdemes kezdeni, stb.

2015. okt. 19. 19:50
 1/4 anonim ***** válasza:
Hát elektroakusztikus gitárhoz minek? Annak nem az lenne a lényege hogy minnél inkább hasonlítson az akuszitkusra legyen a hangszín?
2015. okt. 19. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Hasznos az, a sima akusztikus hangzást is lehet dúsítani zengetővel, kórussal, stb. Én még nem használtam.
2015. okt. 20. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Loopert, Delayt, Blues Drivert szoktak használni. A Looper önmagában egy külön világ, nekem RC-30 van, rengeteg idő megtanulni igazán jól használni :-)
2015. okt. 24. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Hangácsi Mártont láttam újabban loopokat használni, szerintem jól csinálja (mondjuk élőben kicsit hülyén néz ki a rátapos-hátralép koreográfia):


https://www.youtube.com/watch?v=-ahpum6CoTs

2015. okt. 26. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!