Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Mi a véleményetek arról, hogy...

Mi a véleményetek arról, hogy valaki egyszerre népzene és black metal rajongó?

Figyelt kérdés
Én ilyen vagyok, és sok ember furának néz ez miatt. Képes vagyok egy extrém Gorgoroth számról átugrani egy laza kis mezőségi népzenére. :D

2015. okt. 24. 14:36
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Én is ilyen vagyok. Le kell szarni más véleményét.
2015. okt. 24. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen normális.Ír népzene és metál rajongó vagyok. Senki nem néz hülyének, a környezetem is ilyen. Próbáld ki a folkmetált. 17l
2015. okt. 24. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
86%
Furcsa, különös, szokatlan vagy. Azért mert terólad pl nem tudom megítélni, hogy jó-e a zenei ízlésed, vagy nem:D (Az én számomra az én szemszögemből) De jó, mert nem hagyod magad róla lebeszélni, és föl is vállalod, hogy mit szeretsz. Fölvállalod, ez tetszik nagyon
2015. okt. 24. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Hát a többség mindig azt hallgatja amire rákondicionálják , úgyhogy már csak ezért se foglalkozz velük:)

Én pl a 3 akkordos punkzenétől Vivaldiig sok mindent hallgatok , de nem vagyok "mindenevő" sem , az alapján döntök h tetszik -e a zene vagy sem.

2015. okt. 24. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Csomó blacker hallgat népzenét (főleg a későbbi éveikben, folk). Másik meg hogy ha valakinek nem tetszik a stílusod, az téged nem érint. Az az ő egyedi baja amivel meg kell "küzdenie".
2015. okt. 25. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Semmi furcsa nincs benne, igazából a Bathorynál a két műfaj össze is ér...
2015. okt. 25. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Tom Benko ***** válasza:
100%
Semmi furcsa nincs benne. Inkább az a furcsa, hogy foglalkozol más emberek véleményével.
2015. okt. 25. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Teljesen normális. Én is hallgatok metalt is, népzenét is, meg folk metalt is (a folk metal olyan metal, amiben népzenei elemek vannak, szerintem próbáld ki, biztos tetszeni fog:)).
2015. dec. 1. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!