Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Honnan tudnék letölteni Alvin...

Honnan tudnék letölteni Alvin és a mókusok albumokat?

Figyelt kérdés
A torrentezéshez pancser vagyok, (bár, ha valaki lenne olyan türelmes elmagyarázni, hogy Limewire-rel hogy működik a folyamat, talán lenne esélyem felfogni .. ?)az ingyenes letölthetős oldalak ajánlatai között pedig többnyire a Rapidshare fájlmegosztó linkjei szerepelnek, azok meg nem működnek. Szóval tényleg, valaki tudna segíteni ? Köszönöm. : )
2010. márc. 17. 19:00
 1/6 anonim ***** válasza:
mi az, hogy nem működnek??
2010. márc. 17. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nem tudom, kiírja, hogy error meg hasonló finom üzeneteket. : ) Gondolom, meg kellene vennem a Premium változatot...
2010. márc. 17. 19:23
 3/6 SzabóTamás ***** válasza:
dehogy kell megvenned.Hát igen.Mostanában is vannak buta emberek.Nekem megvan minden albuma.Ha gondolod felrakhatom,és megadhatom a linket
2010. márc. 17. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Parancsolj, az ÖSSZES albumuk:


*****

*****

*****

*****

*****

*****

*****

*****

*****

*****

*****

*****

*****


rarpass nincs



* Automatikusan eltávolított tartalom.
2010. márc. 18. 05:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Oh, nagyon szépen köszönöm. Hálám kábé örökké üldözni fog. ( : Mellesleg, nem tartom magam buta embernek, (még ha informatikai okosságok terén vannak is hiányosságaim) csak lévén nem mélyedtem bele jobban a hibaüzenetekbe, az első eszembe ötlött gondolattal reagáltam. ( :
2010. márc. 18. 18:30
 6/6 anonim ***** válasza:

Az vagyok, aki az összeset felrakta:

Szerintem nem vagy buta, én minden nap nyúzom a gépet (nem vagyok kocka:D), de így is sok minden van, amit nem vágok, szerintem ez nem szégyen, sokkal rosszabb a kockáknak:D Na ők gázok:D

2010. márc. 18. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!