Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Magyarorszagon melyik a...

Magyarorszagon melyik a legjobb fesztival?

Figyelt kérdés
Artol fuggetlenul.
2015. okt. 31. 23:18
 1/6 anonim válasza:

A Sziget fesztivál mindenek felett!! Tapasztalatból mondom:D

Az a legnagyobb, legszéleskörűbb, és 7 nap alatt biztosan te is találsz valakit, akinek szívesen mennél el a koncertjére!

2015. okt. 31. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Es 1 hetre mennyibe kerulne osszesen az egesz ottlet?
2015. okt. 31. 23:24
 3/6 anonim ***** válasza:
Sziget és volt.
2015. nov. 1. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szerintem ár-érték arányban a SZIN nagyon jó, igazából kb. azok az előadók vannak, amik máshol (persze nem a Szigetre gondolok), de idén is 10500 volt a diákjegy 6 napra, bent az árak nagyon jók voltak (teljesen átlag kaja és piaárak), sok volt a rendes wc, ami nem toi-toi (talán 2x kellett az egész fesztivál alatt sorban állnom), és 8-10 perc alatt benn vagy gyalog a városközpontban.
2015. nov. 1. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Hát egy sziget bérlet kb 80k ha diák vagy akkor ugye kapsz kedvezményt akkor olyan 40-45k és ha bent eszel, iszol, akkor naponta egy tízessel számolj, mert azért magasak az árak, én amikor voltam bent kétszer ittam, mert anélkül is jól érzem magamat, viszont ott van az auchan nem messze, és nagyon sokan odamennek inni, enni, mert lássuk be sokkal jobban megéri. De mondom, ha bent eszel, iszol 10-15k biztos elmegy rá.
2015. nov. 1. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Koszonom'
2015. nov. 2. 22:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!