Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Dürer kertben van lehetőség...

Dürer kertben van lehetőség csak ülni és beszélgetni?

Figyelt kérdés
Elszeretnék menni dürerbe, viszont nem feltétlen koncertek miatt. Illetve mennyire lehet ott ismerkedni és mennyire gáz ha egyedül mennék? Haverjaim sajna nem igazán preferálják az ilyen helyeket.

2015. nov. 1. 20:56
 1/3 anonim ***** válasza:
Van, a koncerttermeken kívül is le lehet ülni. Viszont ha csak ennyit szeretnél, arra találhatsz olcsóbb helyet is.
2015. nov. 2. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
tudnál helyet is mondani ami szintén mainstream hely és szintén ugyanilyen közeg jár ki?
2015. nov. 2. 20:20
 3/3 anonim ***** válasza:
Én most szombaton voltam először. Sajnos én is egyedül mentem, de ugyis remekül éreztem magam. Király hely, ajánlani tudom. Persze, hogy van lehetőség ücsörögni. Volt egy nagy kinti rész asztalokkal, padokkal. De bent is lehet. Ha valami még érdekel Írj nyugodtan.😊
2016. márc. 21. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!