Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Hogyan vágjak bele?

Hogyan vágjak bele?

Figyelt kérdés
Nagyon rég óta bele szeretnék kezdeni a rap-be, viszont az hátráltat meg, hogy félnék, hogy lenéznek. esetleg az osztályom előtt simán mernék bakert tolni, de nagyobb közönség előtt már nem nagyon. írtam szövegeket,és sokan dícsértek, hogy jó vagyok, és hajrá. Ja és:nem olyan szövegeket írok, hogy szétkáromkodom magam benne, hanem hóbortos, vicces, és van értelme.

2015. nov. 3. 19:12
 1/6 anonim ***** válasza:
egy rapper ne legyen szégyenlős :'D
2015. nov. 3. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szerintem kezd az osztályoddal. :D Osztálytársammal hülyeségből kezdtünk rappelni mindenről és mindenki oda jött és hallgatta,de főként a lányok. :D Nevettek és tetszett nekik,szóval hajrá.Amúgy én is gondolkodom,hogy elkezdjek e rappelni.
2015. nov. 3. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:

A rap a XXI. században nagyon menő... Királyság ha bele akarsz kezdeni, de először azt tisztázd le a fejedben hogy komolyan gondolod-e,ha igen hajrá... Először mindenképpen kisebb közönség előtt hogy megszokd és Nehogy beégj mert azt ki szeretné,majd igy fojamatosan lepcsőzz felfelé...először kezd a haverokkal osztálytársakkal a kezdetben ne sokat szólózz vond be őket is mert majd az gondolják semmiség és utánna ők majd lepotyognak szépen és te maradsz egymagad, na meg persze a csajok is rajonganak érted:DDD

Bocsi a kisregényért,csak előre szeretném hogy legyőzd a lámpalázat, és hogy jó előadó legyél...:DDD

2015. nov. 3. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nyugodtan kezdd el, nincs mitől félned. Az osztály előtt gyakorolj sokat. Ha mindenki azt mondta, hogy jók a szövegeid akkor nen kell félned. : D
2015. nov. 4. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
aztán pakolhatod is a cuccaid a youtubera.
2015. nov. 6. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Hány éves vagy?
2015. nov. 14. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!