Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » A barátnőm nagyon nagy Slash...

A barátnőm nagyon nagy Slash fan. Azt monda valamikor nekem, hogy a Sweet Child O' Mine szólóját csak Slash tud ja eljátszani a világon, senki nem tud ja utánozni. Szerin tetek ez mennyire igaz?

Figyelt kérdés
Nem hiszem, hogy kb 7 milliárd emberből valaki ne tudná pontosan ugyanúgy eljátszani Slash szólóját mint ő maga. Amúgy barátnőm 4 éve gitározik, úgy mondta ezt. Bár nyilván elfogult Slash-el kapcsolatban, mindig is ő volt a példaképe, nem tudom mennyi valóságalapja van ennek. Szerintetek?

2015. nov. 7. 19:16
1 2 3
 1/29 A kérdező kommentje:
Bocsi a címért, de nem engedte rendesen kiírni.. -.-
2015. nov. 7. 19:17
 2/29 anonim ***** válasza:
83%
Slash jó gitáros, de nagyon túlértékelt. Egyébként messze nem ennyire nehéz mint mondja,még nekem is megy(pedig nem vagyok a legjobb gitáros)
2015. nov. 7. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
25%
Trash nem egy nagy durranás. Aki hallotta már élőben tudja.
2015. nov. 8. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 A kérdező kommentje:
Hát nem tudom, barátnőm és a családja istenítik, azt mondják a föld legjobb gitárosa Hendrix-el együtt. Állítólag az összes élő koncerten hatalmas volt, bár nem voltam ott, nem tudom. Na mindegy, köszi a válaszokat.
2015. nov. 8. 08:54
 5/29 anonim ***** válasza:
86%

Szerintem van benne valami.

Le lehet venni a szólót hangról hangra, de azokat az érzéseket, kifinomult dolgokat nem tudja más beletenni, csak Slsh.

Elég annyi, hogy iután Slash kivált a Gunsból konkrétan 3 gitárost szerződtetett Axl, hogy helyettesítse.

2015. nov. 8. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
100%
Van ebben igazság , viszont az túlzás ,hogy ezért ő lenne a legjobb:-)
2015. nov. 8. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
62%
Marhaság, kapásból tudok mondani a magyar zenei életből 40 gitárost aki eljátssza, talán még jobban is mint a kalapos pózer. Nagy zenész lehet a barátnőd.
2015. nov. 8. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
79%
Slash már nagyon unalmas és elcsépelt, ráadásul technikailag 0 a csávó. Én csak addig néztem fel rá, ameddig nem nagyon ismertem mást. Jó gitáros, érti a dolgát, de messze nem nevezném nagyon jónak, legjobbnak pedig semmiképp sem. A Sweet Child O' Mine szólója pedig egyáltalán nem nehéz, viszont abban igaza van barátnődnek hogy csak Slash tudja úgy játszani, ahogy, más pedig másképp játssza, de az nem jelenti azt, hogy rosszul. De ez bármelyik gitárosra igaz, úgyhogy nem kell isteníteni senkit.
2015. nov. 8. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező: https://www.youtube.com/watch?v=sdqtxp0xNhc


Azért nem minden koncertjén volt jó...

2015. nov. 8. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 A kérdező kommentje:
Én papíron nem vagyok zenész, nem játszok igazán egy hangszeren sem, nem merek beleszólni "dilettánsként" a dolgokba. (Bár zenetanárok azt mondták, hogy nagyon jó ritmus- és zeneérzékem van.. Nem tudom ez most hogy jött ide, a lényeg, hogy csak hallgatom, nem játszok.) :)
2015. nov. 8. 23:26
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!