Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Madonna Ghosttown vagy Adele...

Madonna Ghosttown vagy Adele Hello, melyik a jobb?

Figyelt kérdés
2015. nov. 7. 19:57
 1/7 anonim ***** válasza:
Adele - Hello ,szerintem :)
2015. nov. 7. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Hello :D
2015. nov. 7. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
0%
Egyiket sem hallottam, de biztos, hogy nem Madonna. Zéró a hangja és a zenéje Adeléhoz képest.
2015. nov. 8. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Madonna :)
2015. nov. 9. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Szeretem Madonna egész pályafutását, a "Ghosttown" dalát mondjuk pont nem annyira:D

Adele-t is szeretem, szép dalokat ír és énekel, és csodás hangja van, viszont a "Hello"-ja nem kimondottan tetszik, szerintem kissé túlértékelt:D

Így ha a kettő közül kellene választanom, mégis inkább a "Ghosttown"-t választanám:))

2015. nov. 10. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Adelenek kb az összes zenéje ugyan olyan és a hangja se egy nagy valami..nem mondom h nem tud énekelni de eléggé tul van értékelve, madonna rajongó se vagyok és nincs neki se hu de nagy hangja de tehetségesebb és sokkal jobb zenei vannak
2016. márc. 12. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Ghosttown!!

A kettőt össze se lehet hasonlítani.

Madonna 34 éve énekel és sokkal változatosabbak a dalai,klippjei sőt ő maga is.

Nem egy Whitney, de jó hangja van Madonnának és egyedi bármikor felismerném.

Adele....hát nekem olyan egyhangú,átlagos hanggal,a dalai egyformák és nekem mindig ez a,gyászos hangulat...meghallgattam 2 albumát és olyan egyforma a zenei stílus az ütem...lehet valakinek ő a kedvence(nem tudom miért), de 30 év múlva nem lesz olyan sikeres még akkor is mint most Madonna, mert Madonna még ma is tud igaz lassan 60, de a,kor nem számít.

Amikor Adele lesz 58 csak az ő korosztályának fog énekelni, talán lesz pár fiatal aki meghallgatja, de nem hiszem hogy ugy mint Madonnánálvagy Tina Turner-nél stb.

De ezt mindenki maga dönti el

2016. aug. 22. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!