Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Hol tudom letölteni az aktuáli...

Flamenco kérdése:

Hol tudom letölteni az aktuális népszerű popszámok éneksávjait?

Figyelt kérdés
Remixeket akarok készíteni. Eddig a voclr.it-próbálltam de elég gagyesz a minőségük, ráadásul effectelve vannak és nem is tudom alapregivel csak párat letölteni. Valami jó oldal, akár fizetős, csak legyen wav formátumban, a lehető legfrissebb dalokkal. Illetve, ha felhasználom egy számnak az eredeti sávjait, azt vszeg ki fogja jelezni youtube, ami alapvetően nem baj csak kérdés, hogy mennyire veszik komolyan, mennyi sansz van rá hogy letiltják?

2015. nov. 8. 10:16
 1/6 anonim válasza:
Sehol.
2015. nov. 8. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Valahogy mégis kijönnek kis csatornákról is remixek
2015. nov. 8. 15:42
 3/6 anonim válasza:
Ha a szám eredeti Dolby Digital hangzásban lett felvéve, akkor stúdiókeverő programmal le tudod választani az egyes hangsávokat és külön tudod menteni őket.... pl nTrack studio
2015. nov. 11. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Semmilyen zenét nem kevernek dolby digitalra, a zenék sztereók, ott meg nincs mit kevergetni.
2015. nov. 11. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Ebben én is biztos vagyok.


Eddig két reális megközelítést látok:


1:Ha a feldolgozandó szám hangszerelése tök üres, akkor fel lehet rá építeni egy újat


2: Ha meg van az eredeti és az instrumentális verziója is a feldolgozni kívánt számnak (mintáról-mintáról ugyanaz) akkor fázis fordítással ki lehet oltani az alapot, de nem hülyék a kiadók, nem fogják kiadni az eredeti sávokat, ha nagy bevételes számról van szó,úgyhogy ez csak kisebb előadóknál működhet.


Ha valakinek van jobb ötlete ne tartsa magába!

2015. nov. 11. 10:15
 6/6 anonim válasza:

Üdv!

Általában a DJ-k a remixeik-hez kikönyörgik vagy megvásárolják az előadótól az éneksávot!

Vagy megpróbálják letölteni a netről elég sok külföldi zenének van már fent az acapella változata!


Vannak bizonyos házi módszerek az éneksáv kiszűrésére, de ezek általában vagy zajosak maradnak és csak hosszas utómunkával lesznek elfogadható minőségűek vagy pedig sokszor össze sem jön!


Van egy úgynevezett invertálás módszer ezzel szoktak sokszor próbálkozni a dj-k, ami úgy néz ki, hogy betöltöd

az eredeti zeneszámot, és alá hajszálpontossággal az instrumental változatát! Na ezután invertálod az instrumental tracket ez megfordítja fejjel lefelé így a két zene alap kiüti egymást, és nem marad más hallható csak az acapella!!!

De én próbáltam, nekem vannak eredeti maxi cd-im mégsem tudtam összehozni!

2016. márc. 22. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!