Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Mi ez a zene? Sehol nem...

Q-pido kérdése:

Mi ez a zene? Sehol nem találom,3napja esz a fene

Figyelt kérdés

irjatok ami eszetekbe jut, de mindenki mást ne ugyanazt, sógorommal kocsikáztunk hazafele és meghallottam egy zenét amibe:

- csávó énekel a refrénnél lassan, lágyan (ne homokosat képzeljetek el)(a szöveg a refrénnél valami feel so right legalábbis ehhez tudom hasonlitani és ugyanigy cseng a refrén többi sora csak pl you dont have a feels all night.. butaságnak hangzik de vegyétek elő a képzelő erőtöket

- aztán, a lényeg hogy a zene egyböl a gitárszólóval kezd, ami ilyen vidámabb akkord, kb 10mpként ismétlödik folyamatosan a zene végéig.

- valami hiresebb csávo lehet és sláger mivel rádioba asszem musicFMen hallottam , olyan technos vagy EDMes vagy nemtom milyen pontosan a megnevezése de DIUMDISSUN zene az a lényeg.

Ennél gyökerebbül le se irhatnám de 3napja ezen gondolkozok és már nem egy idegem elpattant mert ennél jobban semmi nem idegesit hogy ha nem találok egy imádott zenét.

Szoval csávó, gitár szol a zene alatt végig, és diumsdissun. nem guetta, nem dimitri nem afro, ezek kicsukva, nemtom mi lehet.. :( könyörgöm irjatok ami eszetekbe jut.


dümmmdű düdüddű düdüdüddüdüdüddüüüm dűmm dö dö dümm dö dö dömmmdőő dölöllöllöm. a gitár valami ilyesmi.

nem vagyok fogyatáákos de inkább irok össze minden hülyeséget csak legyen már meg.. KÖSZÖNÖM!

21/shemale



2015. nov. 9. 23:55
 1/5 anonim ***** válasza:
calvin harris feel so close? ez az eyetlen ami eszembe jutott..
2015. nov. 10. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
61%
Használj már írásjelek és tagold a mondanivalód b* dmeg, átláthatatlan amiket írsz.
2015. nov. 10. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
jó, lapozz, szia! number one, sajna nem az :/ de ez se rossz :D köszi
2015. nov. 10. 18:44
 4/5 A kérdező kommentje:
megvan g*ci :D robin schulz - sugar :D
2015. nov. 10. 21:21
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Aranyos volt, köszönöm, hogy megnevettettél. Öröm és boldogság, hogy megtaláltad, de azt javaslom nézz utána a rádiónak, hogy nincs-e archívuma a neten, és legközelebb már csak az a dolgod, hogy ránézz az órára, ha hallasz valamit a kocsiban. Én már sokszor találtam meg így zenét.
2015. nov. 14. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!