Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Depresszió, Road, Ossian,...

Depresszió, Road, Ossian, Kárpátia, Tankcsapda: Melyik a jobb, a népszerűbb a fiatalok körében?

Figyelt kérdés
2015. nov. 11. 18:45
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Annyira egyik sem... A Tankcsapda a legnépszerűbb azt mindenki ismeri, a Depresszió, Road kicsit hasonló és ők egyértelműen utána jönnek, a Roadot szerintem annyira sokan nem is ismerik. Az Ossian-t se annyira sokan a Tankcsapdánál mindenképp kevésbé. A Kárpátia bizonyos körökbe nagyon népszerű, meg úgy egyébként is...


Szóval Kárpátia és Tankcsapda.

2015. nov. 12. 02:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Kicsit h*lyén írtam... tehát annyira egyik sem, a ismertségnek amúgy is sok szintje van. A Tankcsapdát szinte mindenki ismeri, de sokan csak hallomásból, meg max. egy-két sláger, de sose hallgatják. A Tankcsapda azon kívül rockerebb fiatal körökbe eléggé népszerű, ahogyan a Kárpátia is a rocker/nemzeti körökben, tehát ott nem csak az alap ismeret van meg. De a Tankcsapdát mindenki ismeri névről, ez szinte biztos.
2015. nov. 12. 02:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
De úgy alapvetően a fiataloknál egyik sem népszerű, kis rocker klikkekben az, ott mindengyiket ismerik, a Tankcsapdát viszonylag nagy népszerűségű lehet, a Kárpátia a rockerben kevésbé, de a nemzetibe etalonnak számít. Ami népszerű a fiataloknál, úgy általánosságban az Aaron Chupa, Aviici, Martin Garrix, David Guetta, Katy Perry, Skrillex... ilyenek.
2015. nov. 12. 02:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim válasza:
Tankcsapda elég ismert általában a 18-20 évesek közt (fiatalabbaknál már nem annyira), viszont csak pár zenéjük. Depresszió ismerős lehet nekik a Eurovíziós válogatóról. Road még nem kapott ilyen nagy nyilvánosságot, azt inkább tényleg csak azok ismerik akiknek vannak rocker haverjaik stb...én mondjuk már 8 éve hallgatom őket, hamarabb ismertem, mint a Tankokat. Ossián talán ezek közül amelyik legkevésbé ismert. Kárpátia, ahogy írták bizonyos körökben, de általában azt is ismerik azért innen-onnan. Persze lehet mondani olyan zenekarokat is amit még pár rocker se ismer. Most a fiatalok körében a Dorothy is kezd feljönni egyébként ahogy észrevettem. Rómeó Vérzik is egyre népszerűbb szerencsére.
2015. dec. 30. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim válasza:
63%

A Road meg a Depresszió híres a fiatalok körében

Elmész egy Depresszi vagy Road koncertre tele van 14-től 29 ésevekig.

2016. jan. 18. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim válasza:

Szerintem talán a Tankcsapda és a Kárpátia a legismertebbek, de ha valaki ismeri (és szereti) az egyiket, akkor ismeri a többit is.

Én személy szerint Ossiant, Kárpátiát, utánuk a Debressziót szeretem ezek közül a legjobban, ezeken kívül még a Pokolgépet is pl, és a Dalriadát.

17/L

2016. máj. 12. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
94%
Amúgy magasan a Tankcsapda a legjobb ebből a felsorolásból, még úgy is, hogy az utóbbi 10 év munkái meg sem közelítik az azelőttieket.
2016. máj. 13. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Igazából sajnos a rock elhalóban van a fiatalok körében, mert amit látok manapság: "Ákáhuszonhat, a többi sz*r" és társaik.

A Tankcsapdát mindenki ismeri

A Kárpátiát a hungarista rétegek hallgatják, és általában a hallgatóik között igaz barátságok jönnek létre. (ezt tanúsítani is tudom :) )

A többit sajnos nem ismerem.

2017. ápr. 5. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
0%
Mindegyik sz@r...
2017. ápr. 12. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Na, itt is van az, akiről az előző válaszomban beszéltem XD

Na látod, csak emlegetnem kellett téged...

Akkor neked mi a jó?

2017. ápr. 12. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!