Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Írtam itthon egy CD-t letöltöt...

Írtam itthon egy CD-t letöltött mp3 formátumú zeneszámokkal, de amikor lejátszottam CD-lejátsóval az első szám 41. másodpercénél elakadt. Mi történt?

Figyelt kérdés
Már régebben is csináltam ilyet. Akkor is akadozott néhány szám, de tovább tudtam léptetni a következőre. Most továbbléptettem és a többit már el sem kezdte lejátszani. Utána számítógépbe is betettem és úgy sem működött a dolog. ennek mi lehet az oka? Lehet valamit tenni, hogy megjavuljon? Sok munkám volt vele.

2015. nov. 15. 12:36
 1/4 anonim ***** válasza:

Eloszor is, ellenorizd le, hogy a letoltott szamokban nincs hiba! Aztan vmi jo iroprogramot hasznalj, pl. Nero-t!

Probad ki masik lejatszoeszkozon is!

(Amugy ha jo hangzast akarsz, ne mp3-ban toltsd le, hanem vesztesegmentes formatumban, pl. FLAC-ben!) :)

2015. nov. 15. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem 40-szeres sebességgel kellene írni, hanem mondjuk 16-szorossal. És írás előtt zárj be minden más programot.
2015. nov. 15. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a tanácsokat. Az első válasz kissé túl professzionális volt számomra, de a másodikat megértetem.


Szóval ezzel CD-vel már nincs mit tenni? Elveszett?

2015. nov. 16. 21:57
 4/4 anonim ***** válasza:
Igen, kuka. Kivéve, ha újraírható (CD-RW).
2015. nov. 16. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!