Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Komolyan ilyen kevesen vagyunk...

Komolyan ilyen kevesen vagyunk itt akik elektronikus zenét hallgatnak?

Figyelt kérdés
Olvasom a kérdéseket, mindegyik rock, metál, és társai..nem zavar amúgy, csak tényleg alig lenne itt aki elektronikus zenét hallgat? (Spinnin' records és hasonlók)

2015. nov. 18. 20:06
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Na jó. Én igazából majdnem minden stílusú zenét szeretek, mégis, ha kérdezik, akkor csak pop-punk, rock-ot említem meg általában, mert ha írom, hogy pop, vagy elektronikus, akkor egyből betámadnak... Ami eléggé gáz. Beleszólni más zenei ízlésébe. De tudom, az én részemről meg az a gáz, hogy foglalkozom vele.

Kedvenc bandáim pop-punk, rock, és pop-rock, mégis az első szerelmem egy DJ volt. :D Akit azóta is imádok, mint ember, és mint előadó. Egyébként Avicii-ről van szó. :D De rajta kívül is hallgatok még elektronikus zenét, egyedül a monotonakat nem kedvelem.

2015. nov. 18. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Kematox ***** válasza:
55%
Az emberek többsége(én is) nem értékeli sokra, úgyhogy igen.
2015. nov. 18. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
nezd mar meg a spinnint... 1 zenet a sajat eloadója eladja 3x. de mind1. vannak jo elektronikus zenek.
2015. nov. 18. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
2015. nov. 19. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Azt én inkább discozenének (tuctuc-ha így jobban tetszik) tartom. És az olyat nem szeretm. Számomra az elektronikus a Trap, Dubstep, DnB és társai. Na az ilyeneket szeretem. :DD
2015. nov. 20. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!