Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Quimby Teátrum Miskolc,2010....

Quimby Teátrum Miskolc,2010. április 10. A jegyeket csak a helyszínen (Művészetek Háza) a koncert napján lehet megvásárolni, vagy máshol is?

Figyelt kérdés
2010. márc. 20. 16:30
 1/2 anonim válasza:
szia! az ország másik végéből írok, de én is voltam teátrumos koncerten. elővételben a helyszínen lehet vásárolni, kb. egy héttel a koncert előtt, de kérdezd meg.én 2x is elmentem megkérdezni, mire végre lett jegyem. attól féltem, hogy már nem kapok.érdemes korábban megvenni, mert mindig teltház van. utolsó napra semmiképpen ne halaszd, sokan szeretik ám a quimbyt :D
2010. márc. 20. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a választ!

Én is pontosan ettől tartok, h elfogynak a jegyek idő előtt. :D Imádom a Quimbyt és mindenképpen szeretnék eljutni!

KÖszönöm a hasznos választ :)

2010. márc. 21. 19:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!