Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » A spotify ingyenes? Vagy kell...

A spotify ingyenes? Vagy kell majd érte fizetni?

Figyelt kérdés
Azt írják, hogy ingyenes, de azt is olvastam, hogy majd kell fizetni. Akkor minek írják, hogy ingyenes? Hogy működik? Le merjem tölteni? Nem szeretnék fizetni érte...

2015. nov. 21. 14:01
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem akarsz reklámokat, akkor fizetned kell, de amúgy ingyenes...
2015. nov. 21. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem az ingyenes válzozat van meg ami azt jelenti h csak internettel dutok zenét hallgatni, valamint ha lassú a netem akkor a zene akadozik egy kicsit. Te döntheted el h kell e a prémium ami a fizetős akkor net nélkül is tudsz zenét hallgatni de a prémium szolgáltatás is ingyenes 30 napig.
2015. nov. 21. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
És azt megkérdezi, hogy szeretném-e? Regisztrálás után? Vagy mikor?
2015. nov. 21. 15:28
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Regisztráció után ott van a menüben h váltás prémiumra ha arra rámész ak lehet átállítani

#2-es voltam

2015. nov. 21. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Koszonom szepen a valaszokat! :)

Esetleg meg meg tudnatok mondani nekem, hogy miert nem enged mondjuk 10bol 9 szamot lejatszani? Pl egy albumrol is alig tudok, valtani a "tovabb" nyillal is csak ritkan. Ha premium lenne, akkor gondolom ezek lehetove valnanak, de akkor ez egy borzalmasan semmilyen verzio.. szoval miert van ez? Ez lenne az ingyenes spotify?

2015. nov. 21. 22:01
 6/8 anonim válasza:
100%

Jaja ez az ingyenes


Nem tudsz a zenek közt válogatni sem

2015. nov. 25. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Telefonon elég korlátozott az ingyenes, gépen viszont jó.
2015. dec. 4. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Csillagkontragonosz2 válasza:
Én ma töltöttem le, és tudom hallgatni a zenéket net nélkül is.
2020. jún. 9. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!