Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Ez milyen vst hangszíne lehet...

Ez milyen vst hangszíne lehet vajon?

Figyelt kérdés

Találtam egy érdekes zenét a neten,melyben mindjárt az első másodpercekben hallható néhány érdekes hangszín vagy effektus. Ezt mivel csinálják szerintetek, melyik vst inst tartalmazhat ilyen hangszineket. Elég sokban néztem, de nem találtam. Valamiféle öblös robothangzás ez vagy mi a frász. Érdekelne, már ha valaki tudja rá esetleg a választ.

https://www.youtube.com/watch?v=7EToOlaGBh8

Köszönet érte!



2015. nov. 23. 22:47
 1/7 anonim ***** válasza:
Csípőből? Próbálkozz az SB pluginokkal :D
2015. nov. 23. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
hát Mindenre gondoltam csak arra nem,hogy ilyen gyorsan választ kapok a kérdésemre.Besz@rás miket nem tudtok,hát nagyon le vagyok maradva őszitén szólva ha ez tényleg igaz.Ti minden nap ezt bújjátok,vagy hogy lehetséges ez?:)))
2015. nov. 23. 23:15
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Ez azért erős túlzás "sokak" nevében beszélni xerintem.Inkább szerencséd van hogy pont erre jártam.
2015. nov. 23. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Miért te ezen élvezkedsz egész nap hogy ennyire vágod?:))
2015. nov. 23. 23:21
 5/7 anonim ***** válasza:
60%
Aki trance és edm zenékben utazik mint én és nem a 4 fal között zenél itthoni viszonylatokban,annak szégyen lenne ha nem tudná. Jó kedvemben vok és csak ezért segítettem, merő véletlenségből. Máskülönben amit feszegetsz nyilt szakmai titok. Próbálkozz és szórakozz vele, mert azért a megoldás nincs tálcán kínálva. Pá!
2015. nov. 23. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Fogalmam sincs ki vagy de nem lehetsz piskóta.Most hallgatok pár youtube videót róla és valóban ki lehet hozni belőlük ezeket a hangzásokat.Nemsemmi fickó vagy és mégegyszer köszönöm!!
2015. nov. 23. 23:29
 7/7 anonim ***** válasza:
60%
Egészségedre!
2015. nov. 23. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!