Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » A youtubeon minnél több a...

A youtubeon minnél több a nézettségszám annál jobban keres a videójával (zene) az előadó? Egyáltalán ez hoz nekik pénzt a nézettség számtól függően?

Figyelt kérdés
Ha sokan minden nap meghallgatják pl egy rappet akkor azzal támogatják a rappert? Azt tudom hogy ha megveszem a lemezét azzal igen de valahogy mással is lehet támogatni őket? (Lehet hogy hülye kérdés de mostanában ezem jár az agyam) :"D
2015. nov. 28. 12:53
 1/6 anonim ***** válasza:
A reklámokból jön a pénz, ami rá van aggatva a videóra, és nézhetetlenné teszi a Youtube-ot adblocker kiegészítő nélkül. Ha blokkolod a hirdetéseket, akkor egy büdös centet nem fog látni tőled se a Youtube, se a rapper, akit támogatsz. Ha ennyire fontos, hogy támogass valakit, akkor csak az ő videóin kapcsold be a hirdetésblokkolót, és nézd meg a hirdetéseket.
2015. nov. 28. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
#1 Ez nem így van. Aki youtube partner, az a nézettség után is kap pénzt. Ebből él meg több ezer youtubos
2015. nov. 28. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Azoknak a reklámoknak mi köze van a rapphez vagy akármilyen zenéhez? Ezt nem gondoltam volna,én mindig amint engedi kiixelem azokat :/
2015. nov. 28. 13:41
 4/6 anonim ***** válasza:
Egyáltalán melyik előadóra gondolsz? Csak a több százezres nézettségű videósok keresnek pénzt, az ilyen pár ezer nem.
2015. nov. 28. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Essemm-re gondoltam
2015. nov. 28. 15:52
 6/6 A kérdező kommentje:
Az olyan egy millánál van minden száma legalább
2015. nov. 28. 15:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!