Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Gáspár Laci forog a föld cimű...

Gáspár Laci forog a föld cimű klipje nem hasonlit Michael Jackson Jam klipjéhez És egy másik kérdés miért mondják azt mások hogy nem alkotott maradandót?

Figyelt kérdés
2015. nov. 29. 13:43
 1/3 A kérdező kommentje:
Mármint michael jackson ra értem
2015. nov. 29. 13:47
 2/3 anonim ***** válasza:

Vannak közös motívumok, az biztos.

Hogy MJ mennyire maradandó? Egyrészt negyven év múlva kiderül. Bár az elmúlt évtizedek legeredetibb popzenészének tűnik, de kevés olyan dolgot csinált, ami valóban eredeti, újszerű lenne, beleértve a táncstílusát, amit egy hetvenes évek eleji filmből vett át. De mivel ő tette ezeket híressé, a saját kombinációjában, azért egy mentőkérdésnek még biztos elég lesz 40 év múlva a Maradj talponban.

2015. nov. 29. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Ha jól tudom Gáspár Laci szereti Michael Jacksont szóval elképzelhetőnek tartom hogy tőle merít ihletet mondjuk egy klippjéhez.Az meg hogy nem alkotott maradandót nem tudom hol hallottad, én még nem hallotam ilyet senkitől.De aki ezt mondja az kicsit jobban utánajárhatna a dolgoknak mert szinte az összes mai (pop)énekes őt utánozza,rengeteg zenei rekordot ő állított fel,nagy változást hozott a videóklippkészítésbe stb. A táncstílusa pedig hogy ne lenne egyedi\eredeti???És akkor nem is beszélve a jótékonykodásról.
2015. dec. 1. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!