Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Kinek hogy tetszik az új DSP?

Frank1997ize kérdése:

Kinek hogy tetszik az új DSP?

Figyelt kérdés

ugye mostanában átálltak a Trap-re amúgy én nem találom őket rossznak ebbe a műfajba se,az Utas meg a Nincs Alternatíva című számuk az még jó is de ez a Van Minden című számuk a Gabe-val már olyan mint ha ez nem is DSP lenne,ti is így vagytok ezzel?

Amúgy meg a DSP-t a Viván ismertem meg a Már Megint című zenéjükkel még 2011-ben,és fura volt ilyet hallani a TV-be,egy ilyen nem elkurvult rappet,hanem tök sokat mondó zenét.Én azóta találom őket a magyar mainstream rap legjobbjainak,asszem ezzel a számukkal váltak ők is mainstream-mé,javítson ki valaki ha valamiben tévedek.

De visszatérve az új DSP-re.Mi a véleményetek róla?

Főleg régi DSP hallgatók véleménye,akik már szinte majdnem a kezdettől hallgatja őket.



2015. nov. 29. 22:44
 1/2 anonim ***** válasza:

Nekem már az szimpatikus volt, hogy mernek változni és nyitni az újra.

Nyilván elsőre furcsa, érződik, hogy még ők is csak kísérletezgetnek.

De szerintem fekszik nekik ez is.


A minden van refrénjét én sem szerettem, de ugyan úgy DSP az is...

2015. dec. 10. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
A régi DSP számok nagyon jók, nekem nagyon tetszenek de az új zenék hát inkább nem kommentálom őket. Sajnálom mert szerintem Bom az egyik legjobb mc itthon.
2015. dec. 15. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!