Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Jó gitár a Bigson Telecaster VS?

Jó gitár a Bigson Telecaster VS?

Figyelt kérdés
Van egy Westone xg10-esem és e mellé szeretnék egy telecastert is. A bigson telecasterén, egy Jack and Danny Brothers-en illetve egy Jey Turser gitáron gondolkozom. Az lenne a kérdésem, hogy mennyire jó gitár a Bigson mert erről nem találtam sem videót sem tesztet. Nagyjából egy olyan szintet szeretnék megütni vele mint a Westone sg-mel.

2015. dec. 2. 19:22
 1/3 anonim ***** válasza:
Bigson is meg a Jack and Danny B gityók is olcsó csázniz gityók. Nem a leggagyibbak de távol állnak egy rendes gitártól.
2015. dec. 3. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Tudom hogy kínaiak. A westone sg-m is kínai mégis mndenhol dícsérik hogy, milyen jó kópia és tényleg az. Ezért is írtam, hogy egy ilyen kaliberű telecastert szeretnék. A kérdés arra irányult hogy ezek a gityók hozzák-e ezt a szintet.
2015. dec. 4. 06:59
 3/3 anonim ***** válasza:

Mint általában a kici occó kínai gityóknál, nem lehet előre tudni, vagy ki fogsz egy jó példányt, vagy nem. Ha biztosra akarsz menni vegyél megbízhatóbb gyártótól pl az SX Teléi általában jók.

Ez pl nem is drága:

[link]

2015. dec. 4. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!