Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Mit énekelnek a HU tagjai?

Mit énekelnek a HU tagjai?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Nemrég találtam rá erre a bandára. Nem tudom h melyik tag mit énekel. Nagyjábol tudom h kik a rapperek. De nem tudom h melyiknek milyen a hangja. Még a többszöros klipp nézés után sem. Tudnátok segíteni?

2015. dec. 5. 11:05
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Hogy érted hogy mit énekelnek? Charlie rappel, J3T és J-Dog is, Danny énekel Da Kurlzz pedig dobol, csak néhány számba ordít párat :)
2015. dec. 5. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Általában Danny énekel, az ő hangját egyből felismerem :3

Néha persze szokott más is (pl Charlie- I'll be there, Party by myself), de amúgy van egy csomó lyrics videó Youtube-on ahol mindig ki írják ki énekli épp azt a részt, meg Wikipédián fent van hogy ki mit csinál az együttesben :D De am majdnem mindegyikük szokott néha énekelni

2015. dec. 5. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Én olyan 1 éve találtam a bandára és olyan durva napirendszerességgel hallgattam a számaikat hogy már a 90%-ának a címét megmondom ,úgy hogy csak a szöveget hallom :D Meg a hangjukat is könnyen fel lehet ismerni :D (Idő kérdése az egész)
2015. dec. 22. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!