Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Mi a története/legendája a...

Mi a története/legendája a GunsNRoses: November Rain c. számának és klippjének?

Figyelt kérdés

Valós, megtörtént eseten alapszik, ami a frontemberrel (vagy mással) valóban megesett, vagy csak egy megható, kitalált klipprendezés?

Miért fullad egy esküvő temetésbe?

Nagyon szeretem ezt a dalt, de nem tudtam még megfejteni a történetet...


2010. márc. 22. 14:19
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

szerintem csak kitalált az egész, nem tudok arról hogy bármelyikükkel hasonló történt volna,remélem nem

nagyon szép szám:)

2010. márc. 22. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Szomorú történet ez, aminek valószínűleg van (volt/lett) némi köze Axl Rose magánéletéhez is. Ha elolvasod a dalszöveget, meg fogod érteni, hogy a menyasszony (szimbolikus) halála, a koporsó és a temetés egy tönkrement kapcsolatot jelképeznek. Azt hiszem, erre mondják, hogy "derűre ború"...


[link]


Görgess lefele a "Kapcsolatai" részhez...

[link]

2010. márc. 22. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
91%
Azért írtam, hogy lett, mert a dal kb. nyolc év alatt nyerte el végleges formáját. Ennyi ideig dolgoz(gat)tak rajta. Közben történt néhány dolog, ami "megihlette" a zenekar tagjait, de látom, egyeseket ez nem különösebben érdekel...
2010. márc. 23. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszaitokat, és a linkeket!

(Nem tudom, mire írhattad, hogy "már akit érdekel"...)

2010. márc. 23. 14:31
 5/7 anonim ***** válasza:
87%
A "nem különösebben érdekel" egy buta félreértés volt a részemről, ami a százalékos arányom hirtelen csökkenésének a következménye. Ezer bocsánat a meggondolatlan reakciómért.
2010. márc. 24. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
A videoklippe egy amerikai iro novellaja alapjan keletkezett
2014. dec. 4. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
80%

A szovegnek semmi koze sem Axel Rose mganelletehez es nem egy alltaluk kitalalt tortenetrol szol.Mivel ez az en meg a volt baratnom szama volt sokat olvastama utanna.A tortenet egy angol iro novellaja alapjan keszult.Mit jelkepez a November rain?Talan azt, hogy barmit is szeretnenk es akarmilyen nagyon szeretnenk azt ugysem ugy fog beteljesulni.Nem hiaba a minig visszatero sor "Semmi sem tart orokke meg a hideg Novemberi eso sem".Az eskuvo es a halal?Talan az csak egy jelkepes dolog ami arra mutatm, hogy bar egy szerelem barmilyen eros is legyen eleg csak egy pillanst ahoz, hogy egy eros kotelek megszunjon.

Sajnos ez az en meg a volt baratnom esetebe is igy volt.

Anita ha esetleg ezeket a sorokat olvasod tudd, hogy MEG MINDIG NAGYON SZERETLEK ES HIANYZOL!G

2014. dec. 18. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!