Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Gitárba hangszedő. Hogyan?

Fetya1010 kérdése:

Gitárba hangszedő. Hogyan?

Figyelt kérdés
Van egy egyszerű 6 húros elektromos gitárom csak éppen nincs benne az elektrony xD Ha rakok bele egy egyszerű egysoros hangszedőt rá tudom dugni erősítőre azt csókolom? Ilyen egyszerű lenne? Vagy dobjam ki a pic sába azt vegyek egy olcsót gyakorolni jó az? profik SOS

2015. dec. 8. 21:10
 1/9 anonim válasza:
milyen gitár?
2015. dec. 8. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
hát ez jó kérdés mert semmihez nem hasonlítható szerintem ez valamilyen házi készítésű gitár vagy nem tudom kinézetre egy stratocaster viszont nincs rajta semmi tekerő csavaró bizgentyű. Viszont van rajta az E húr felett egy lyuk szóval elvileg elektro akkusztikus
2015. dec. 8. 21:54
 3/9 anonim válasza:
Feltennél erről egy képet légyszíves?
2015. dec. 8. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
2015. dec. 8. 22:32
 5/9 A kérdező kommentje:

[link]



A piros az

2015. dec. 8. 22:33
 6/9 anonim ***** válasza:

Jesszusatyaúristen.

Erre egy forintot se költs.

2015. dec. 9. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Fel akarom ujitani mert eszmei ertekevvan egyebkent ki dobnam
2015. dec. 9. 19:35
 8/9 anonim ***** válasza:
Nincs ennek semmilyen értéke és nincs rajta mit felújítani.
2015. dec. 9. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Clairvoyant ***** válasza:
100%

Ha eszmei értéke van, akkor nehezen tudom értelmezni a "dobjam ki a pic sába és vegyek egy újat" részt... személy szerint én nem költenék rá, ebbe komolyan bele kéne nyúlni, (elektronika, test átszabása) a fa is elég rossz állapotban van már így első ránézésre, és ki tudja, milyen lenne a hangja, ha egyáltalán lenne, aki megcsinálja (leginkább a szörnyű és a borzasztó között félúton).

Gyakorló gitárt kapsz már 20 körül, a javítása + az elektronika a többszöröse lenne.

2015. dec. 10. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!