Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Melyik hangszer lenne a...

Melyik hangszer lenne a megfelelőbb?

Figyelt kérdés
17 éves vagyok. Régebben mindig kérdezték a szüleim, hogy nem szeretnék-e valamilyen hangszeren játszani. Engem nem érdekelt ez az egész szóval nem tanultan semmi ilyesmit. Most viszont már megbántam és egy ideje már azon vagyok hogy elkezdjek tanulni. A zongora és a gitár között próbálok dönteni mert ezek tetszenek a legjobban.(Ezen belül is inkább a zongora iránt érdeklődöm) De sokan mondják, hogy azt kis korban kell elkezdeni. Szerintem pedig jobb későn mint soha, de gondoltam felteszem ide a kérdést hátha valaki jártas a témában és tud tanácsot adni.

2015. dec. 12. 20:34
 1/4 anonim ***** válasza:

Bizony, a zongorát kis korban lett volna jó, szóval inkábbb gitárt. Egyébként a dobot az amit még érdemes.


Milyen műfajban szeretnél mozogni és hol laksz?

2015. dec. 12. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Igazából csak hobbi szinten szeretném ezt az egészet csinálni. Semmi verseny, fellépés vagy hasonló dolgok. A családban sajnos nincs senki aki tud hangszeren játszani és szeretnék ezen változtatni. Műfajilag igazából bármit eljátszanék ha megtanulnék játszani hangszeren, mivel hobbi szinten csinálnám. Nyíregyházán lakom :)
2015. dec. 12. 20:43
 3/4 anonim ***** válasza:

Szerintem nyugodtan kezdj el zongorázni ha az tetszik jobban. A zenét egy életen át tanulja az ember, szóval fontos hogy szeresd a hangaszered.

Tény hogy ideális ha már kiskorodban elkezded tanulni, de ez gyakorlatilag mindennel így van.. és igazából még egyáltalán nem vagy öreg, szóval még bármit megtanulhatsz.

Szerintem a legnagyobb előnye annak ha fiatalon kezded el tanulni, hogy rengeteg szabadidőd van. Általánosban, középiskolában még rengeteg időd van, utána munka/egyetem mellett már kevesebb, igazából szerintem ez a fő oka hogy a felnőttek már nehezebben tanulják meg.. nem mindegy hogy 2 óra vagy 10 óra szabadidőd van...

Én is 17 évesen kezdtem zenélni, és sok más híres zenész is, szóval ne félj, simán beletanulsz, csak sok kitartás kell és gyakorlás.

2015. dec. 13. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a bíztató szavakat. Mindenképpen belevágok majd ebbe az egészbe, mert szeretném ezt csinálni :)
2015. dec. 14. 18:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!