Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Most akkor az Ivan & The...

Most akkor az Ivan & The Parazol egy rock együttes, vagy pedig pop?

Figyelt kérdés

Ez a cikk zavar össze:

[link]



#rock #beat #INTP #ivanandtheparazol #beatrock
2015. dec. 13. 16:10
 1/4 anonim ***** válasza:
43%
Nem ismerem őket, de a Wikipédia szerint rock.
2015. dec. 13. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én ismerem és szeretem a zenéjüket, mindenképpen a rock tágabb keretei közé sorolnám őket, ha feltétlenül ilyen nagy kategóriákban gondolkodunk, de pontosabban inkább beatnek vagy esetleg rock and rollnak mondanám, körülbelül ezeket a műfajokat keverik. A cikkíró a popot mint nagyon tág gyűjtőfogalom használta, amibe itt beleért kb mindent, ami nem komolyzene, és nem arra gondolt, amit hétköznapi értelemben popnak nevezünk. Ez tényleg zavaró lehet, ha nem tudod hova tenni magadtól az együttest, mert nem ismered.
2015. dec. 14. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
A kedvenc együttesem. Imádom a zenéjüket, és úgy is tudtam, hogy beat-et és ehhez hasonlókat játszanak, ami ugye a rockhoz tartozik, de az, hogy ebben a cikkben hol popnak, hol rocknak nevezik azt a műfajt, amiben játszanak összezart egy kissé, mert van, hogy elbizonytalanodom olyan dolgokban, amikben biztos vagyok :D
2015. dec. 14. 23:00
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat
2015. dec. 14. 23:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!